Ile Friz zarabia w 2020 roku? Te kwoty zwalają z nóg

2020-05-11 12:52
Ile Friz zarabia w 2020 roku? Kwota zwala z nóg
Autor: screen z https://www.youtube.com/watch?bulQec2ofzw Ile Friz zarabia w 2020 roku? Kwota zwala z nóg

Friz aktualnie ze swoją Ekipą przebywa w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam realizuje drugi sezon nagrywek na swój kanał. Warto przypomnieć, że przychody youtubera w zeszłym roku, wyniosły grubo ponad dziesięć milionów złotych. To dzięki temu mógł wraz ze znajomymi wyjechać do Los Angeles. Ile Friz zarabia w 2020 roku? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Friz zarabia ogromne pieniądze! Chociaż Friz jest jednym z najpopularniejszych influencerów w Polsce, to kwota jaką zarabia może szokować. Na swoim koncie YouTube twórca ma prawie 4 miliony subskrypcji, a na Instagramie ponad 2 miliony followersów. W marcu 2020 roku, Karol zakończył projekt daily, który realizował razem ze swoimi przyjaciółmi codziennie przez cały roku. To pierwszy influencer w Polsce, który dokonał czegoś takiego. O tym ile Friz zarobił w 2019 roku pisaliśmy na ESKA.pl. Jak wygląda sytuacja finansowa youtubera w 2020 roku?

Ile zarabia Friz zarabia na YouTube?

Friz jest youtuberem, który bije rekordy popularności na polskim YouTubie. Jeden z twórców ujawnił w trakcie transmisji na żywo ile platforma wideo płaci za wyświetlenia. Najczęściej jest to kwota od 1000 do 2000 złotych za 1 milion wyświetleń, głównie uzależniona od popularności twórcy. Zakładając, że Friz doda 4 filmy w miesiącu i każdy z nich osiągnie trzy miliony wyświetleń, wtedy konto twórcy, wzbogaca się o 24 tysiące złotych. Pamiętajmy jednak, że jest to kwota mocno uśredniona, a Friz jako najpopularniejszy youtuber może zarabiać dużo więcej pieniędzy miesięcznie, tym bardziej, że prowadzi swój własny sklep z odzieżą i gadżetami. Do tego należy doliczyć również kampanie reklamowe, oraz fakt, że jest ambasadorem kilku znanych marek. 

Eska - Domowe Granie - Fanka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze