Kacper Blonsky - wiek, wzrost, walki, dziewczyna, waga, samochód, bilans, Fame MMA

2022-08-22 15:23
Kacper Blonsky - wiek, wzrost, walki, dziewczyna, waga, samochód, bilans, Fame MMA
Autor: FAME MMA Kacper Blonsky - wiek, wzrost, walki, dziewczyna, waga, samochód, bilans, Fame MMA

Kim jest Kacper Blonsky? Głównie starsze osoby mogą nie kojarzyć młodego twórcy, który w kilka lat za sprawą swojej zaciętości osiągnął ogromny sukces. Jego konta, w mediach społecznościowych, obserwują miliony użytkowników, a sam Błoński stał się topowym, polskim influencerem. Ile lat ma Kacper Blonsky? Czy ma dziewczynę? Jaki ma wzrost i ile waży? Z kim wygrał walki w MMA? Przekonajcie się i poznajcie odpowiedzi na najważniejsze pytania już teraz.

Spis treści

  1. Kacper Blonsky - kim jest?
  2. Kacper Blonsky - wiek
  3. Kacper Blonsky - wzrost
  4. Kacper Blonsky - walki
  5. Kacper Blonsky - dziewczyna
  6. Kacper Blonsky - waga
  7. Kacper Blonsky - samochód
  8. Kacper Blonsky - bilans

Kacper Blonsky - wiek, wzrost, walki, dziewczyna, waga, samochód, bilans, czyli wszystko, co najbardziej interesuje internautów o influencerze. Jego profil, tylko w jednym serwisie społecznościowym śledzi ponad milion użytkowników, a zdjęcia średnio mają ponad sto tysięcy polubień. Kim jest Kacper Błoński? Tak naprawdę poznaliśmy go pod koniec września 2019 roku, kiedy wypuścił utwór Eluwina. Kawałek ten viralowo był rozsyłany generując przy tym milionowe odtworzenia i wyświetlenia teledysku. Młody artysta sprawił, że wymyślone przez niego słowo używane na pożegnanie zostało jednym z młodzieżowych słów roku rankingu Słownika Języka Polskiego PWN.

Kacper Blonsky - kim jest?

Kacper Blonsky uznawany jest obecnie za jednego z najpopularniejszych polskich twórców internetowych. Swoją przygodę ze światem YouTube rozpoczął od nagrywania filmów z Blowkiem. Jest chłopakiem, który chce się bawić życiem i nagrywać z tego filmy, a to podoba się jego fanom! Youtuberowi na początku działalności, w krótkim czasie, udało się zainteresować pokaźną liczbę internautów. Jego konto na Instagramie śledziło ponad 270 tysięcy osób, a od tamtego czasu przybyło mu ponad 900 tysięcy obserwujących. Kacper Blonsky chcąc rozwijać swoją karierę postanowił tworzyć oddzielny kontent. Dołączył do Teamu X, który tworzył razem ze Stuu, Lexy Chaplin, Marcinem Dubielem i Julią Kosterą, z którą tworzył szczęśliwy związek.

Marcin Dubiel: wiek, wzrost, walki, waga, dziewczyna, rodzina. Kim jest Marcin Dubiel?

Sarius przed walką na FAME MMA 15

Kacper Blonsky - wiek

Ile lat ma Kacper Blonsky? Wiek jednego z najpopularniejszych influencerów w Polsce nie jest tajemnicą. Pochodzący z Sokołowa Podlaskiego internetowy twórca urodził się 22 października 1998 roku. Oznacza to, że w 2022 roku obchodzić będzie 24. urodziny.

Kacper Blonsky - wzrost

Wzrost Kacpra Błońskiego może zaskoczyć wiele osób. Jest wysokim zawodnikiem, o dużym zasięgu. Mierzy 185 centymetrów wzrostu. 

Kacper Blonsky - walki

Kacper Blonsky w MMA stoczył trzy walki. Do tej pory wygrał wszystkie pojedynki. W debiucie pokonał Marcina Dubiela przez jednogłośną decyzję sędziów, później rozprawił się z Sylwestrem Wardęgą, a niedawno pokonał Mateusza Janusza po trzech rundach i decyzji sędziów.

Kacper Blonsky - dziewczyna

Kacper Błoński był w wieloletnim związku z Julią Kostera. Para poznała się w trakcie realizowania projektu Team X. Ich miłość była tak wielka, że Blonsky postanowił napisać o ukochanej utwór pt. Tylko Ty. W kwietniu 2022 dowiedzieliśmy się, że para się rozstała. Część oświadczenia, które pochodzi z Instagramowego profilu Błońskiego brzmi: Nie wiem jak piszę się takie posty, więc po prostu napiszę to co jest w mojej głowie. Nie żałuję ani jednego dnia z całej naszej relacji, która budowaliśmy z Julką przez ponad dwa lata. Nauczyliśmy się od siebie rzeczy, które zostaną z nami na całe życie oraz przeżyliśmy mnóstwo wspólnych przygód. Niestety życie to nie Instagram i nie wszystko jest idealne.

Kacper Blonsky - waga

Ile waży Kacper Blonsky? Wszystko zależy od tego, z kim walczy na Fame MMA. Youtuber wnosi na wagę od 83 do 86 kilogramów.

Kacper Blonsky - samochód

Jakim samochodem jeździ Kacper Blonsky? W 2018 roku jeździł sportową furą za pół miliona. Był to jednak pojazd pożyczony od znajomego. W 2020 roku pokazał filmik, na którym jechał Mercedesem A35. Od długiego czasu nie pokazuje jednak siebie w aucie, więc ciężko stwierdzić, czy wciąż jest w posiadaniu czerwonego Merca.

Kacper Blonsky - bilans

Bilans Kacpra Blońskiego 2022 mocno interesuje internautów. Ma on trzy z trzech wygranych starć, co cieszy jego fanów. Czwarty pojedynek w MMA stoczy już 26 sierpnia. Na gali Fame MMA 15 zmierzy się w rewanżowym pojedynku z Marcinem Dubielem. 

Sonda
Kto wygra walkę na Fame MMA 15: Dubiel - Błoński
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze