Martin Garrix w Krakowie rozkręci międzynarodową imprezę!

2016-11-27 13:41
Martin Garrix w Krakowie rozkręci międzynarodową imprezę!
Autor: Fot. mat. prasowe/prestige mjm Koncert Martina Garrixa już 27 listopada

Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Niemcy, Czechy, Słowacja i Norwegia - to tylko wybrane kraje, w których zakupione zostały bilety na koncert Martina Garrixa w Polsce. Już 27 listopada świecący triumfy holenderski DJ wystąpi w hali TAURON Arena Kraków. Goście z zagranicy uzupełnią wielotysięczną polską widownię, której spodziewają się organizatorzy.

Martin Garrix w Krakowie: fani ze wszystkich regionów Polski, ale także z ośmiu innych państw Europy wezmą udział w niedzielnym koncercie Martina Garrixa w Krakowie. Będzie to bez wątpienia jedna z największych imprez muzyki klubowej tej jesieni w Polsce! W czołowej dziesiątce polskich miast, w których sprzedano największą liczbę biletów na koncert Martina Garrixa znalazły się: Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Częstochowa oraz Lublin. Spoglądając na klasyfikację województw, których mieszkańcy zakupili najwięcej biletów, zdecydowanie zwyciężyły regiony: Małopolska, Mazowsze oraz Śląsk.

Martin Garrix w Polsce 2016

Tak pokaźną ilość reprezentantów wszystkich zakątków Polski uzupełnią goście z zagranicy, którzy na ten koncert przybędą m.in. z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji oraz Norwegii. Jak przyznają organizatorzy imprezy, zainteresowanie krakowskim koncertem Martina Garrixa jest bardzo duże. - Od momentu ogłoszenia koncertu we wrześniu 2016 roku obserwowaliśmy bardzo duże i stale rosnące zainteresowanie zakupem wejściówek na to wydarzenie. Koncerty tego rodzaju generują zakupowe decyzje także na chwilę przed ich rozpoczęciem, dlatego możemy być pewni, że w najbliższą niedzielę TAURON Arena Kraków będzie wypełniona liczną rzeszą fanów artysty – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze