Martin Garrix - support na koncert w Krakowie. Kim jest Justin Mylo?

2016-11-27 17:10

Występ Justina Mylo, 20-letniej gwiazdy międzynarodowej sceny klubowej, otworzy koncert Martina Garrixa w Polsce! Wydarzenie z udziałem bijącego rekordy popularności holenderskiego DJ-a odbędzie się już 27 listopada w hali TAURON Arena Kraków.

Muzyka zawsze była największą pasją Justina Mylo. Jak sam przyznaje, artysta nigdy nie miał wątpliwości, że to jedyna droga do uczynienia go szczęśliwym. Siedem lat temu – w wieku zaledwie kilkunastu lat - utalentowany DJ rozpoczął występy w małych klubach, bardzo szybko odkrywając talent do tworzenia i produkowania muzyki elektronicznej. Choć obecnie DJ ma zaledwie 20 lat, jego elektryzujące bity, będące rezultatem ogromnego talentu, już teraz podbijają parkiety najbardziej prestiżowych klubów świata. Z miesiąca na miesiąc kariera Justina Mylo nabiera coraz większego tempa. Począwszy od lata 2015 roku jego imię nieustannie widnieje takżę w line-up'ach najbardziej prestiżowych imprez klubowych, wśród których wskazać można m.in. Multiply Ibiza oraz Don't Let Daddy Know.

Martin Garrix - support

Już w najbliższą niedzielę, 27 listopada, energetyczny DJ-set Justina Mylo otworzy długo wyczekiwany przez fanów muzyki klubowej występ Martina Garrixa w Krakowie. Młodzi artyści dzielili już wcześniej scenę m.in. podczas występów w Amsterdamie. Pomimo młodego wieku Martin Garrix ma na swoim koncie także współpracę z takimi sławami muzyki klubowej jak: David Guetta, Tiësto, Dyro, Afrojack, Hardwell, Borgore czy R3hab.

 

Źródło: Prestige MJM

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze