Martin Garrix ft. Usher - Dont Look Down: teledysk. Jest już zapowiedź! Kiedy premiera?

2015-03-13 18:02
Martin Garrix Usher we wspólnym utworze
Autor: print screen Instagram Martin Garrix i Usher - Don't Look Down

Martin Garrix zdradza kulisy nagrywania nowego utworu. Chodzi o kawałek Don't Look Down nagrany przy współpracy z Usherem. Czy ich współpraca zaowocuje hitem z pierwszych miejsc list przebojów? Fragment utworu Dont' Look Down dostępny na ESKA.pl

Martin Garrix zaistniał na klubowych parkietach dzięki kawałkowi Animals. Czy współpraca z Usherem podwoi osiągnięty sukces, czy może okaże się strzałem w kolano? O tym przekonamy się tuż po premierze wspólnego kawałka Don't Look Down. Premiera wspólnego utworu Martina Garrixa i Ushera została zapowiedziana na 17 marca 2015 roku. Jak donoszą zagraniczne portale muzyczne nadchodzący kawałek z pewnością sprawdzi się w rozgłośniach radiowych. Po opublikowanym niedawno przez Garrixa fragmencie utworu Don't Look Down można się spodziewać, że będzie to kawałek w klimacie muzyki dance. 

Do premiery wspólnego utworu Martina Garrixa i Ushera pozostało kilka dni. Tymczasem warto przypomnieć, że młody DJ przygotowuje się do wydania swego pierwszego long playa. Według doniesień zagranicznych portali płyta ma się ukazać już w 2015 roku. 

#DontLookDown March 17th | @howuseeit Film zamieszczony przez użytkownika Martin Garrix (@martingarrix)

A takich wskazówek udzielał Martin Garrix Usherowi podczas wspólnego nagrywania kawałka Don't Look Down:

It's coming... @howuseeit Film zamieszczony przez użytkownika Martin Garrix (@martingarrix)

>>>>Jak bezpiecznie oglądać zaćmienie Słońca 20 marca 2015? Zobacz, jak i o której zaćmienie Słońca w Polsce

>>>>Kiedy wiosna 2015? Już niebawem. Jesteście gotowi na pierwszy dzień wiosny?

Dla przypomnienia wrzucamy największy hit Martina Garrixa, który w szybkim czasie stał się klubowym hymnem i nieodłącznym elementem każdej klubowej imprezy w 2014 roku: 

 

>>>>Serial Played za darmo i online do obejrzenia na eskaGO

Serial sensacyjny Played - wszystkie sezony dostępne online na eskaGO:

deri

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze