Martin Garrix & David Guetta - teledysk z polskim akcentem! Musicie to zobaczyć!

2017-12-05 16:30
Martin Garrix & David Guetta - teledysk z polskim akcentem! Musicie to zobaczyć!
Autor: fot. YouTube.com/Martin Garrix screen z teledysku Martin Garrix & David Guetta - So Far Away (feat. Jamie Scott & Romy Dya) (Official Video)

So Far Away - to nowa piosenka Martina Garrixa i Davida Guetty. Czy stanie się hitem zimy? Oceńcie na ESKA.pl

Hity 2017 - So Far Away: nowa piosenka hitem zimy? W sierpniu 2017 roku Martin Garrix porwał publiczność występując na głównej scenie festiwalu Tomorrowland z setem pełnym zupełnie nowego materiału. W pewnym momencie na scenie do Martina dołączył David Guetta – razem zaprezentowali wspólny utwór. Do kawałka pojawił się klip, który zawiera polski akcent!

Martin Garrix & David Guetta - nowa piosenka 

Swój wyjątkowy luz utwór zawdzięcza głosom Jamiego Scotta i Romy Dya oraz melancholijnej produkcji z nawarstwionymi harmoniami wokalnymi i delikatnymi brzmieniami gitary oraz smyków, które kontrastują z mocnym basem i imponującym brzmieniem akordów. Wraz z premierą utworu ukazał się oficjalny teledysk, który można już zobaczyć na YouTube. Klip wyreżyserowany przez Damiana Karsznię - Polaka z Poznania - pokazuje dwa światy: ten, w którym żyjemy oraz ten, w którym widoczne są wszystkie uczucia emocje i sny. To historia pary, która była kiedyś zakochana, ale teraz próbuje pogodzić się z tym, że ich relacja się skończyła.

 

Doskonale znany już fanom Garrixa utwór (set z Tomorrowland ma już na liczniku ponad 13 milionów odtworzeń!) zebrał też świetne recenzje w prasie. DJ Mag napisał o piosence jako prawdopodobnie o największym wspólnym nagraniu dwóch gwiazd tego roku, a zdaniem dziennikarzy Billboardu „ciężko sobie wyobrazić, żeby to nie był hit”.

Znany DJ spowodował śmiertelny wypadek! Dorian T. miał 2 promile alkoholu

Autor: brak danych

  Znany DJ, jedyny Polak w zestawieniu DJ Mag - Dorian T. spowodował śmiertelny wypadek. 24-letni producent jechał drogą krajową nr 6 w Kliniskach tuż po godzinie 5 rano. VW Scirocco prowadzony przez DJ-a miał uderzyć w jadącego prawidłowo Volkswagena Borę, w którym po

(fot. materiał prasowy Sony Music Polska)

Najnowsze