Marta Linkiewicz i Masza szczerze o związku Natsu z Marcinem Dubielem

i

Autor: screen z filmu na YouTube: Czy zawalczę z Martą? Obgadujemy ludzi z Marta Linkiewicz/ MUKBANG / Masza Graczykowska Marta Linkiewicz i Masza szczerze o związku Natsu z Marcinem Dubielem

Marta Linkiewicz i Masza szczerze o związku Natsu z Marcinem Dubielem

2022-10-05 19:58

O związkach influencerów mówi się naprawdę wiele. Obecnie w fandomach bardzo często można się spotkać z czymś takim jak shipowanie. Oznacza to kibicowanie związkom. W dzisiejszych czasach miłość się sprzedaje, fani są zafiksowani związkami swoich idoli, uwielbiają przeżywać je razem z nimi.

O Maszy zrobiło się głośno po tym, jak upubliczniła nagrania głosowe swojej byłej przyjaciółki - Fagaty. Od dłuższego czasu prowadzi ona swój kanał na YouTube, na którym bardzo często organizuje tak zwane Mukbangi. Polegają one na tym, że twórczyni opowiada o swoich różnych przeżyciach, podczas jedzenia na kamerze. Zdarza się, że na odcinkach występują inni influencerzy. W ostatnim odcinku Masza zaprosiła do siebie Martę Linkiewicz, aktualnie znaną przede wszystkim z bycia aktywną zawodniczkę Fame MMA.

Natsu szczerze o związku z Marcinem Dubielem. Kiedy zaiskrzyło?

Masza Graczykowska i Marta Linkiewicz - co sądzą o związku Natsu z Marcinem Dubielem?

Związek Natalii Karczmarczyk i Marcina Dubiela jest szeroko komentowany przez innych influencerów, szczególnie kanały commentary. Tym razem na ten temat postanowiły wypowiedzieć się Masza Graczykowska i Marta Linkiewicz. Pierwsza z nich wydawała się dosyć podejrzliwa względem szczerości tej relacji. W filmie z jej ust padły słowa:

...ja nie mówię, że k***a oni rzeczywiście zaczęli ze sobą być dla zasięgów, ale to było mega dziwne, że zaczęli właśnie ze sobą być i nagle takie znaki jakby pokazywali i po miesiącu były płatki.

Marta Linkiewicz zdementowała przypuszczenia Maszy. Wspomniała o tym, że ciężko było jej uwierzyć w to, że są parą, ale widuje ich razem oraz mają wspólnych znajomych i wydaje jej się, że rzeczywiście ich związek jest szczery.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Marcin Dubiel i Natsu są parą?

Natsu i Marcin Dubiel - czy ich związek jest prawdziwy?

W szczerość związku pary wątpiło bardzo dużo osób, nie tylko influencerów, ale również widzów. Znaczna część twierdziła, że związek jest napędzany przez wyświetlenia. Po upływie wielu miesięcy para wciąż jest razem, a ich relacja wygląda na prawdziwą, jednak jak jest w rzeczywistości wiedzą tylko oni.

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Dubiel i Natsu są razem! Internauci dosadnie o wyznaniu Youtubera