Natsu i Marcin Dubiel

i

Autor: Screen/Instagram/@marcindubiel / Screen/Instagram/@natalia.karczmarczyk

Marcin Dubiel i Natsu są razem! Internauci dosadnie o wyznaniu Youtubera

2022-05-08 16:55

Jakiś czas temu Marcin Dubiel zdementował plotki na temat łączącego go uczucia ze znaną influencerką, Natsu. Teraz jednak wyznał, że od jakiegoś czasu są parą! Po tej wiadomości zawrzało w internecie, a niektórzy mają spore wątpliwości. Dlaczego trudno w to uwierzyć?

Youtuberka i idolka nastolatek Natalia Karczmarczyk, znana jako Natsu to influencerka, która zdobyła w internecie wielu fanów. Na Instagramie obserwują ją 1,6 miliona użytkowników, którzy chętnie śledzą jej życie prywatne. Natsu wybiła się dzięki projektowi Team X, który formatem przypominał Big Brothera. Znani internetowi twórcy zamieszkali wspólnie w podwarszawskiej willi, gdzie ich poczynania nagrywane były przez umieszczone w całym domu kamerki. Internauci mogli śledzić fascynujące życie idoli. W domu zamieszkał m. in. Marcin Dubiel i Lexi – to z nią Marcin stworzył związek, który nie przetrwał próby czasu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czy Natsu jest w związku z Marcinem Dubielem? Czujni fani nie mają już żadnych złudzeń

Marcin Dubiel potwierdził związek z Natsu. Nie wszyscy uwierzyli

Kiedy w internecie pojawiły się zdjęcia Natsu i Marcina ze wspólnego wyjazdu w góry, ani zaczęli snuć przypuszczenia, iż postanowili związać się ze sobą. Influencer zdecydowanie zaprzeczył, jednak niedawno, w jednym z wywiadów wyznał, że on i Natsu są razem. Jak to wyjaśnił?

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami galą HIGH League, która planowana jest na 4 czerwca 2022, Dubiel udzielił wywiadu, w którym wyznał całą prawdę na temat tego, co łączy go z Natalią.

Po prostu jesteśmy ze sobą – powiedział Marcin.

Jesteście w związku? - dopytała redaktorka.

Tak – potwierdził Dubiel.

Jedni z internautów pogratulowali parze, inni natomiast nabrali sporo wątpliwości, sądząc, iż Marcin powiedział to, aby wreszcie uciąć ciągnące się od dłuższego czasu spekulacje na ten temat: „Mi się wydaje ze on nie jest z Natsu i tak specjalnie powiedział”, „I wszyscy uwierzyli że są razem, ludzie”, „Jeszcze niedawno chciał oświadczyć się Lexy... Trochę szybko traci uczucia. Mam nadzieję, że nie zrani Natalii ale mimo wszystko wątpię”.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Marcin Dubiel i Natsu są parą?
Natsu - kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE