Marta Burdynowicz z piosenką Żaden Wstyd! O czym jest singiel uczestniczki The Voice of Poland 12?

2021-11-27 10:15
Marta Burdynowicz - kim jest polska Adele? To ona WYGRA The Voice of Poland 12?
Autor: TVP Marta Burdynowicz - kim jest polska Adele? To ona WYGRA The Voice of Poland 12?

Marta Burdynowicz to uczestniczka 12. edycji The Voice of Poland, która zaskoczyła wszystkich swoją najnowszą piosenką Żaden Wstyd. Numer został nagrany na potrzeby muzycznego show i co najważniejsze, mocno spodobał się słuchaczom w naszym kraju. O czym jest kawałek Żaden Wstyd? Marta Burdynowicz dała czadu!

Marta Burdynowicz od momentu pojawienia się w The Voice of Poland 12, została okrzykniętą polską wersją Adele. Jej barwa głosu nie tylko wywoływała ciarki, ale również sprawiła, że wiele osób uznało ją za faworytkę dwunastej edycji muzycznego programu Telewizyjnej Dwójki. Artystka będąc na Przesłuchaniach w Ciemno, zaśpiewała piosenkę Szklanka wody, z repertuaru zespołu Bajm i odwróciła wszystkie cztery fotele! Choć miała ciężki orzech do zgryzienia przy wyborze trenera, to zdecydowała się kontynuować przygodę w programie pod skrzydłami Justyny Steczkowskiej. Kolejne etapy, czyli Bitwy i Nokauty również należały do niej, dzięki czemu Marta znalazła się w odcinkach na żywo. Jak to w The Voice of Poland bywa, uczestnicy którzy zbliżają się do finału nagrywają swoje debiutanckie kawałki. Marta Burdynowicz zaprezentowała wszystkim numer Żaden Wstyd, czym ponownie totalnie oczarowała. O czym jest piosenka uczestniczki The Voice of Poland?

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

Marta Burdynowicz - piosenka ŻADEN WSTYD

O czym jest piosenka Marty Burdynowicz, która nosi tytuł Żaden Wstyd? To solowy numer uczestniczki The Voice of Poland 12, który w szybkim tempie skrada serca słuchaczy. Powód? Skoczna melodia, dzięki której aż chce się tańczyć, a w dodatku tekst, z którego płynie wiele dobrego dla duszy i psychiki. Piosenka Marty Burdynowicz opowiada o tym, że nie warto się wstydzić tego co było, ponieważ każdy ma prawo do pomyłki. To także numer o miłości, która była skomplikowana i nie należy do niej wracać, lecz zapomnieć i iść do przodu. Koniecznie posłuchajcie piosenki Marty Burdynowicz z The Voice of Poland 12 w serwisach streamingowych lub poniżej. Kawałek Żaden Wstyd z pewnością zapadnie wam w pamięci na długo!

Sonda
Podoba Ci się piosenka Marty Burdynowicz - Żaden Wstyd?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze