Marta Burdynowicz - kim jest polska Adele? To ona WYGRA The Voice of Poland 12?

2021-11-27 20:13
Marta Burdynowicz - kim jest polska Adele? To ona WYGRA The Voice of Poland 12?
Autor: TVP Marta Burdynowicz - kim jest polska Adele? To ona WYGRA The Voice of Poland 12?

Kim jest Marta Burdynowicz? Kto to jest? Warto sprawdzić już teraz, ponieważ mowa jest o wokalistce, która może wygrać dwunastą osłonę The Voice of Poland. Artystka odwróciła cztery fotele, ma duże doświadczenie w występach na żywo, a do tego doskonale czuje się na scenie. Poznajcie Martę Burdynowicz jeszcze lepiej już teraz!

Marta Burdynowicz - kim jest? Internauci jednogłośnie stwierdzili, że z tak wyjątkowym głosem może walczyć o tytuł polskiej Adele. Pojawiły się również opinie, że to właśnie Marta Burdynowicz wygra The Voice of Poland, a trener, który ma ją w swojej ekipie to prawdziwy szczęśliwiec. Śmiało można ją nazwać doświadczoną już wokalistką, ponieważ śpiewa od wielu lat, co widać po jej profilu w serwisie YouTube. W 2016 roku opublikowała jej wersję utworu Lustro z animacji Mulan. Śpiewała również Mam tę moc, As Long As You're Mine z musicalu Wicked oraz I'll Never Love Again, pod którym podpisuje się Lady Gaga.

The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w The Voice of Poland. Znamy powód!

Marta Burdynowicz - kim jest?

Marta Burdynowicz wzięła udział w Szansie na Sukces Opole 2020, w specjalnym odcinku poświęconym Zbigniewowi Wodeckiemu. Zaśpiewała utwór Z tobą chcę oglądać świat. Na co dzień mieszka w Warszawie, ale pochodzi z Elbląga. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku. Poza śpiewaniem kocha teatr. Zajmuje się również dubbingiem. Urodziła się 14 grudnia 1992 roku. Występuje m.in. na deskach warszawskiego Teatru Roma, Teatru Muzycznego w Poznaniu, Teatru Muzycznego w Łodzi. Jest finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German, a także laureatką Nagrody Publiczności oraz wyróżnienia jury II etapu XXI edycji konkursu Pamiętajmy o Osieckiej w 2018 roku. Wiele osób nie wie również, że Marta Burdynowicz była jurorką programu Śpiewajmy razem. All Together Now.

Marta Burdynowicz - The Voice of Poland 2021

Marta Burdynowicz wygra The Voice of Poland 12? Nie brakuje takich opinii już po przesłuchaniach w ciemno, czyli pierwszym etapie muzycznego show. Artystka zaśpiewała utwór Szklanka wody, z repertuaru zespołu Bajm i odwróciła wszystkie cztery fotele. Po zaciętej walce pomiędzy trenerami, wokalistka zdecydowała, że swoje umiejętności będzie szlifować pod czujnym okiem Justyny Steczkowskiej! Marta Burdynowicz wygrała także kolejny etap czyli Bitwy, dlatego została w programie dalej gdzie będzie walczyć o finał.

Sonda
The Voice of Poland 12 - który trener najlepszy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze