Marta Burdynowicz w Szansie na sukces. Tak śpiewała zanim trafiła do The Voice of Poland!

2021-12-11 15:12

Marta Burdynowicz to zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice of Poland. Wiele osób nie wie jednak, że dziewczyna już wcześniej próbowała swoich sił w telewizji. Nazywana "polską Adele" wokalistka pojawiła się w Szansie na sukces. TVP przypomniało jej występ w tym show. Zobacz nagranie niżej.

Marta Burdynowicz w Szansie na sukces. Tak śpiewała zanim trafiła do The Voice of Poland! Marta na co dzień mieszka w Warszawie, ale pochodzi z Elbląga. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku. Poza śpiewaniem kocha teatr. Zajmuje się również dubbingiem. Urodziła się 14 grudnia 1992 roku. Występuje m.in. na deskach warszawskiego Teatru Roma, Teatru Muzycznego w Poznaniu, Teatru Muzycznego w Łodzi. Jest finalistką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German, a także laureatką Nagrody Publiczności oraz wyróżnienia jury II etapu XXI edycji konkursu Pamiętajmy o Osieckiej w 2018 roku. W 2021 roku Polska usłyszała o niej dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland 12, który udało jej się wygrać. Wcześniej wystąpiła już jednak w Szansie na sukces. Przypominamy jej wykon.

Marta Burdynowicz na Eurowizji?! Znamy plany zwyciężczyni The Voice of Poland 2021

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland! Opowiedziała o swoich planach

Marta Burdynowicz w Szansie na sukces

Marta Burdynowicz wzięła udział w Szansie na Sukces Opole 2020, w specjalnym odcinku poświęconym Zbigniewowi Wodeckiemu. Zaśpiewała utwór Z tobą chcę oglądać świat. Teraz Telewizja Polska w swoich mediach społecznościowych postanowiła przypomnieć ten występ. - Dotarliśmy do ciekawego nagrania. Marta Burdynowicz - Najlepszy Głos 12. edycji The Voice of Poland TVP wystąpiła rok temu w Szansa na sukces z piosenką Zbigniewa Wodeckiego - czytamy na Facebooku Bądźmy Razem TVP. Zobacz wykonanie Marty poniżej:

Sonda
Czy jesteś zadowolony z tego, kto wygrał "The Voice of Poland 12"?