Marta Burdynowicz na Eurowizji?! Znamy plany zwyciężczyni The Voice of Poland 2021

2021-12-05 13:47

Marta Burdynowicz może zaliczyć ten rok do bardzo udanych. To właśnie ona dołączyła do grona zwycięzców programu The Voice of Poland. Czy podobnie do Alicji Szemplińskiej i Rafała Brzozowskiego, którzy również zaczynali w tym show, ma w planach reprezentowanie Polski na Eurowizji? Zapytaliśmy ją o to!

Marta Burdynowicz na Eurowizji? Takie sugestie w kontekście zwyciężczyni The Voice of Poland pojawiły się już tuż po ogłoszeniu wyników. Po tym, co wokalistka pokazała na każdym z etapów show, chyba nikt nie ma wątpliwości, że jej głos mógłby porwać słuchaczy na całym świecie. W końcu nie bez powodu to właśnie ona otrzymała tytuł najlepszego głosu w Polsce, a także kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych, pokonując Wiktora Dydułę, Rafała Kozika oraz Bartosza Madeja. Czy artystka w ogóle kiedykolwiek rozważała zaprezentowanie swojego singla na eurowizyjnej scenie? Postanowiliśmy zapytać u źródła. Niesiona jeszcze wielkimi emocjami Marta Burdynowicz szczerze zdradziła nam, co sądzi o swoim udziale w tym międzynarodowym konkursie. Choć jest jego fanką, to jedna rzecz w szczególności ją przeraża. O co chodzi? Sprawdźcie!

Sonda
Marta Burdynowicz na Eurowizji - dobry pomysł?

Marta Burdynowicz na Eurowizji

Widzowie muzycznych programów telewizyjnych bardzo często widzą swoich faworytów na eurowizyjnej scenie. W przeszłości nasz kraj reprezentowali, bądź reprezentować mieli uczestnicy The Voice of Poland. Mowa o Rafale Brzozowskim i Alicji Szemplińskiej. Czy Marta Burdynowicz chciałaby dołączyć do tego grona? Sprawdźcie odpowiedź artystki w zamieszczonym w artykule wywiadzie wideo.

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland! Opowiedziała o swoich planach