MaRina olśniewa W blasku

i

Autor: E-Muzyka MaRina olśniewa "W blasku"

NOWOŚĆ

MaRina zachwyciła fanów! Pokazała bajkowy klip do opolskiej premiery "W Blasku".

2023-06-13 10:00

MaRina podczas 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu zaprezentowała swój nowy utwór "W Blasku". Do piosenki powstał teledysk w iście artystycznym klimacie, z choreografią i ujęciami z nagrań orkiestry.

MaRina zaprezentowała nowy teledysk i wykonała utwór "W Blasku", podczas specjalnego eventu w Warszwie. Ten sam, który zaśpiewała podczas pierwszego dnia koncertu KFPP w Opolu, 9 czerwca 2023. Teledysk jest artystycznym odpowiednikiem tej magicznej melodii oraz piosenki. Cały ten projekt jest niezwykłą podróżą po moim życiu i moich pasjach. Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które pomagały przy realizacji tego projektu - to przeszło setka niesamowitych osób, ekspertów w swoim fachu i ludzi, którzy pokochali ten projekt równie mocno jak ja - powiedziała MaRina. W piosence z MaRiną wystąpił słynny zespół wokalny Sound'n'Grace. Za scenariusz i reżyserię teledysku odpowiada Olga Czyżykiewicz, zaś za choreografię Brian Poniatowski.

MaRina otarła się o… Eurowizję Junior! Mogła wygrać jako pierwsza w historii

MaRina nie wiedziała, kim są Szczęsny i Lewandowski! W Opolu świętowała aż dwie okazje

MaRina - piosenka "W blasku"

Stworzenie „W Blasku” to kilka miesięcy pracy wielu wspaniałych muzyków. Cieszę się, że miałam możliwość zaprezentowania utworu na żywo i to premierowo w Opolu, podczas największego święta muzycznego w Polsce. W dzieciństwie, występując na kolejnych przeglądach i konkursach wokalnych, zawsze marzyłam o wykonaniu w Opolu utworu z takim rozmachem aranżacyjnym, dającego pole do wyrażenia wielu emocji, wzorem największych ikon sceny muzycznej Edyty Górniak czy Mariah Carey. W 2023 roku, a więc na 25-lecie mojej działalności artystycznej, zaprezentowałam balladę, która wzrusza, powiedziała MaRina.

"W Blasku" ma premierę nieco ponad miesiąc po utworze i teledysku "Forever21". Wcześniejsze single MaRiny to "This Is The Moment" z okazji FIFA World Cup 2022, hitowy "Lip Gloss" z gościnnym udziałem Meggie, a także "News" z raperem Kabe, "Nigdy Więcej" z Young Igi, "Skandal (Odbijam)" ze Smolastym oraz "Nie Prowokuj".