MaRina z nowym singlem Nigdy Więcej. Czy utwór będzie hitem?

2020-09-10 13:54
MaRina z nowym singlem Nigdy Więcej. Czy utwór będzie hitem?
Autor: Materiały prasowe Managment MaRiny MaRina z nowym singlem Nigdy Więcej. Czy utwór będzie hitem?

MaRina z utworem Nigdy Więcej to już drugi singiel okraszony teledyskiem promujący nadchodzący, trzeci album artystki. Pierwszy singiel News z udziałem Kabe, spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Więcej szczegółów znajdziecie na ESKA.pl.

Utwór Nigdy Więcej opowiada o tym, jak ludzie oceniają drugiego człowieka przez pryzmat dóbr materialnych, nie biorąc pod uwagę drogi jaką ktoś przebył, by być tu gdzie jest. MaRina porusza również temat najtrudniejszego dla niej okresu utraty głosu (laserowa operacja strun głosowych), w trakcie którego mierzyła się z ogromną presją mediów spłycających rangę problemu i sprowadzających go do posiadania rzeczy materialnych.

MaRina w nowym utworze opowiada o swojej sile

W kawałku możemy usłyszeć rapera Young Igi, który podobnie jak MaRina, jest jednym z nielicznych polskich muzyków, który swoją pozycję osiągnął nie dzięki wsparciu wytwórni, a poprzez własną twórczość i dotarcie do setek tysięcy fanów.Teledysk do Nigdy Więcej powstał w Warszawie w sierpniu 2020 roku, a zrealizowała go ponownie, jak to było w wypadku klipu News, ekipa H D S C V M. Choreografia z udziałem MaRiny została stworzona przez Mariusza „Mańka” Kotarskiego, który tańczył u boku takich gwiazd jak Christina Aguilera, Taylor Swift, Camila Cabello, Ricky Martin, J balvin, BadBunny, Mario, oraz Jenifer Lopez. Jak mówi MaRina ten utwór jest o sile i determinacji:

Użyty w utworze wóz jest metaforą siły i determinacji w walce o siebie. Eliminując wszelkie zarzuty, oraz czyjąś zazdrość, nieustannie idę do przodu, nie poddaję się i realizuję się jako artystka, tworząc kolejne utwory, nie zapominając, jak bardzo ważne jest dla mnie wsparcie rodziny.

Sonda
Lubisz twórczość Mariny Łuczenko-Szczęsnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze