Kacper Grzelak - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11?

2020-12-20 14:55
Kacper Grzelak
Autor: TVP Kacper Grzelak

Kim jest Kacper Grzelak, który pojawił się podczas Przesłuchań w Ciemno w jedenastej edycji The Voice of Poland? Co musicie wiedzieć o uczestniku talent-show? To utalentowany muzyk, który także stał się finalistą Szansy na Sukces Opole 2021. Najważniejsze informacje na jego temat, znajdziecie w poniższym artykule.

Kacper Grzelak - kim jest? To on pojawił się na Przesłuchaniach w Ciemno do jedenastej edycji popularnego, muzycznego talent-show The Voice of Poland. Kacper wyszedł na scenę i zaśpiewał piosenkę Have You Ever Seen The Rain z repertuaru Creedence Clearwater Revival. Na co dzień wokalista jest śpiewakiem barytonowym, aktorem w operze i teatrze, a do tego pisze piosenki. Gra również na basie i gitarze. Zajmuje się również oprawą muzyczną imprez i eventów. Teraz będziemy mogli oglądać go w Szansie na Sukces. Kacper stał się finalistą, który powalczy o debiut na Opolu 2021.

Kacper kiedy był w przedszkolu, to jego pani mówiła, że zagłusza fortepian. Co ciekawe, w wieku 3 lat śpiewał już piosenki Grzegorza Turnaua. Lata mijały, aż w końcu Kacper otrzymał dyplom akademii muzycznej. Jego przygoda trwa dalej, a on spełnia swoje marzenia. Kacper Grzelak prezentuje się również w social mediach. tam możemy zobaczyć jego umiejętności muzyczne i nagrania. Te publikuje dosyć często na swoim Instagramie. W popularnej apce znajdziecie go pod nazwą @kacper_grzelak_.

Blokada - nowe reguły w The Voice of Poland. O co chodzi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze