MaRina

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

MaRina i Wojtek Szczęsny pokażą swoje życie przed kamerami? Padł pomysł reality-show!

2023-06-14 10:06

Reality-shows z gwiazdami w rolach głównych wracają do łask. Spora w tym zasługa Dody, która przygotowuje już drugi format tego typu. Jak się okazuje, propozycję pokazania swojego codziennego życia przed kamerami otrzymała też Marina Łuczenko-Szczęsna. Piosenkarka zdradziła to w jednym z wywiadów.

MaRina będzie mieć własne reality-show? Jak zdradza wokalistka, taki format został jej faktycznie zaproponowany! Łuczenko-Szczęsna należy do grona najszerzej komentowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej profile w mediach społecznościowych śledzą miliony użytkowników, a związek z Wojciechem Szczęsnym to przykład prawdziwej miłości w świecie celebrytów. Zakochani obchodzili niedawno 10. rocznicę pierwszej randki. Z tej okazji MaRina wypuściła do sieci utwór W blasku, który opowiada o jej wielkim uczuciu.

Spełniłam sny, jesteś w nich ty, w blasku letniego słońca - śpiewa w refrenie. 

Nic dziwnego, że wokalistce zaproponowano własne reality-show. Programy z gwiazdami, co pokazał chociażby format Dody 12 kroków do miłości, cieszą się sporym zainteresowaniem i są w stanie przyciągnąć przed telewizory tłumy. MaRina wypowiedziała się na temat powstania produkcji poświęconej jej życiu w jednym z wywiadów.

MaRina otarła się o… Eurowizję Junior! Mogła wygrać jako pierwsza w historii

MaRina nie wiedziała, kim są Szczęsny i Lewandowski! W Opolu świętowała aż dwie okazje

MaRina i własne reality-show

Marina Łuczenko-Szczęsna od lat znajduje się w top najpopularniejszych polskich artystek, mimo że na jakiś czas musiała zawiesić karierę muzyczną ze względów zdrowotnych. Piosenkarka, która na co dzień jest szczęśliwą żoną i mamą, powróciła jednak silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Zapytana przez dziennikarkę Radia SuperNova o własne reality-show, zasugerowała, że takie propozycje już się pojawiły.

Były różne rozmowy, ale nie chcę jeszcze nic mówić na ten temat, bo jest w powijakach. Rzeczywiście miałam już kilka takich rozmów, propozycji, coś tam się już nawet zaczęło, więc na spokojnie.

Chcielibyście obejrzeć reality-show z MaRiną w roli głównej?