Marien zaśpiewała ostatni utwór Romualda Lipki! Czy Nie zapomnę będzie hitem?

2020-11-27 15:39 jj
Marlen zaśpiewała ostatni utwór Romualda Lipki! Czy Nie zapomnę będzie hitem?
Autor: materiały prasowe ZPR Marlen zaśpiewała ostatni utwór Romualda Lipki! Czy Nie zapomnę będzie hitem?

Marien to młoda wokalistka, która miała niezwykłe szczęście współpracować z Romualdem Lipką. Znany muzyk napisał dla niej kilka utworów, w tym Nie zapomnę, który właśnie został wydany. Więcej szczegółów w artykule poniżej.

MARIEN to tak naprawdę Marysia, która urodziła się i mieszka w Warszawie. Dziewczyna ma 8-letniego brata oraz pieska, który wabi się Lula. Skąd pomysł na pseudonim Marien? Marysia nie chciała publicznie zdradzać swojego nazwiska, więc jako artystka przybrała taką nazwę. Jej największą pasją jest śpiewanie. Wszystko zaczęło się kiedy nastolatka była jeszcze dzieckiem. W wieku 9 lat, po operacji migdałków zaczęła lekcje wokalne i tak krok po kroku, MARIEN zaczęła spełniać swoje marzenia.

ESKA XD EXTRA

Marien z utworem Nie zapomnę podbije listy hitów?

Nie zapomnę to przyjemny i pogodny utwór, przy którym łatwo wraca się myślami do ciepłych dni i wakacji. To właśnie latem w 2019 Romuald Lipko i Marek Dutkiewicz spotkali się by skomponować piosenkę dla Marien. Nie zapomnę, była pierwszym utworem napisanym dla Marien, a jednocześnie ostatnim w dorobku Romualda Lipki. Artysta poznał piosenkarkę przez przypadek, przy okazji jednego z koncertów charytatywnych. Dostrzegł jej muzykalność, uwierzył w talent i chciał dla niej tworzyć piosenki. Poprosił także kolegę Marka Dutkiewicza by muzycznie zaopiekował się młodą artystką, gdyby mu nie starczyło czasu.

Najnowsze