gwiazdy

Roksana Węgiel - wiek, wzrost, piosenki, partner. Co musisz o niej wiedzieć?

2024-03-03 13:07

Po wygranej w pierwszej edycji The Voice Kids, a następnie na Eurowizji Junior 2018, Roksana Węgiel stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w naszym kraju. Mimo młodego wieku gwiazda ESKA Odwołuje Zimę może pochwalić się licznymi sukcesami. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o tej artystce.

Roksana Węgiel - wiek, wzrost, piosenki, zdjęcia: oto najczęściej wyszukiwane frazy przez internautów w kontekście wokalistki, która swoim głosem podbiła serca całego świata, czego dowodem jest jej zwycięstwo podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018 w Mińsku. Roxie to dziś bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego przemysłu muzycznego. Każdy z jej teledysków generuje miliony wyświetleń w sieci, a bilety na jej pierwsze tournee wyprzedały się w mgnieniu oka. Debiutancki album piosenkarki pokrył się nawet platyną, a takim sukcesem mogą pochwalić się tylko najwięksi z największych. Nic dziwnego, że internauci tak ochoczo poszukują informacji na temat nastolatki, która szturmem podbiła listy przebojów i zawładnęła umysłami milionów nastolatków. Zobaczcie, co musicie o niej wiedzieć.

Roksana Węgiel - wiek

Roksana Węgiel przyszła na świat 11 stycznia 2005 roku. Oznacza to, że w 2024 roku skończyła 19 lat. Aż ciężko uwierzyć, że w tak młodym wieku osiągnęła już tyle sukcesów. Jednym z nich jest niewątpliwie fakt, że jako pierwsza w Polsce piętnastolatka przekroczyła liczbę miliona obserwujących na Instagramie.

Smolasty & Roxie Węgiel wspólna piosenka i wspólny wywiad w Radiu Eska

Roksana Węgiel - wzrost

Internauci często zastanawiają się, ile wzrostu ma Roxie. Gwiazda często pozuje w butach na wysokim obcasie, przez co wydaje się być naprawdę wysoka. Wokalistka mierzy około 160 centymetrów. 

Roksana Węgiel - piosenki

Młoda wokalistka jest bardzo aktywna zawodowo. Podczas finału w The Voice Kids artystka zaprezentowała swój debiutancki singiel Żyj, który okazał się wielkim hitem. W następnych miesiącach Roxie wydała jeszcze kilka singli, które również odniosły sukces na listach przebojów. Do najpopularniejszych utworów w repertuarze gwiazdy należą Anyone I Want To Be, Obiecuję, Lay Low, Dobrze jest, jak jest oraz MVP. 

Roksana Węgiel - partner

Młoda artysta jest zakochana. Jest narzeczonym jest Kevin Mglej.

Roksana Węgiel - Instagram

Idolka nastolatków jest aktywna również w sieci. Spośród wszystkich aplikacji, gwiazda najczęściej używa Instagrama. Roxie dzieli się w serwisie zdjęciami z koncertów, studia nagraniowego czy pamiątkowymi fotografiami z rodziną. Profil wokalistki obserwuje ponad milion użytkowników.

Roksana Węgiel w Tańcu z gwiazdami

Roxie jest jedną z uczestniczek nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Jej tanecznym partnerem jest Michał Kassin.