Marie chce na Eurowizję 2023! Jej twórczością zachwyca się sam Quebonafide

2022-10-03 15:21
Marie
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Odnosząca coraz większe sukcesy w branży muzycznej Marie nie ukrywa, że reprezentowanie Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji to jedno z jej największych zawodowych marzeń. Po przegapieniu terminu zgłoszeń w zeszłym roku artystka intensywnie pracuje nad kawałkiem, który chciałaby zaproponować w tym roku. Ta odpowiedź daje nadzieje na mocną propozycję!

Marie na Eurowizji? Wokalistka, która w 2022 roku zaprezentowała nie tylko debiutancki album Babyhands, ale i mocno eksperymentalną EP-kę CHOC, z której pochodzi numer Anon69, nigdy nie ukrywała, że chciałaby spróbować swoich sił w tym międzynarodowym konkursie. Artystka była nawet bliska wystartowania w zeszłorocznych preselekcjach do Eurowizji, w których udział brał Krystian Ochman, jednak przegapiła termin wysyłania utworów. Tylko u nas Marie zdradziła, że kawałkiem, który chciała zaprezentować w krajowych preselekcjach TVP, był jej hitowy singiel Haribo. Artystka chciała odwzorować sceny z nakręconego do niego teledysku.

Ja zawsze miałam takie odczucia, że Polska nie do końca wykorzystuje swój potencjał pod względem tego, że właśnie wysyła dobrych wokalistów, ale nikt nie zwraca uwagi na element show - tłumaczyła.

Wszystko wskazuje na to, że wokalistka zrealizuje swoje marzenie o wzięciu udziału w preselekcjach już w przyszłym roku. Zapytana przez jednego z fanów o utwór na Eurowizję 2023 dała do zrozumienia, że już nad nim pracuje.

Marie o znajomości z Jakubem Grabowskim i porównaniach do Sanah [WYWIAD]

Marie spóźniła się na Eurowizję! Jak ocenia Ochmana?

Marie na Eurowizji 2023?

Kilka dni temu Marie zorganizowała na Instagramie zabawę w stylu Q&A. Jeden z fanów postanowił skorzystać z tej okazji i zapytał ją o to, czy zastanawiała się już, jaką piosenkę wyśle na Eurowizję. Artystka odpowiedziała.

Coś wytworzymy! Mam mnóstwo pomysłów i nawet kierunek, w który chciałabym pójść, więc wyczekujcie! - napisała.

Czekacie? Mając na uwadze ostatnie wydawnictwo Marie, można przypuszczać, że jej eurowizyjna propozycja może być naprawdę odjechana!

Sonda
Widzisz Marie na Eurowizji?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze