Marie

i

Autor: Materiały prasowe

Marie o znajomości z Jakubem Grabowskim i porównaniach do Sanah [WYWIAD]

2022-09-13 14:33

Marie nie zwalnia i CHOC-uje! Zaledwie tydzień temu wydała znakomicie przyjęty przez fanów singiel "Anon69", a już dziś wypuszcza EP-kę. Artystka uruchamia również swój label i ogłasza pierwszą artystkę!

Marie z całkowicie nowym materiałem! Artystka nie zwalnia tempa. Marie to objawienie na polskim rynku muzycznym. Piosenkarka otwiera zupełnie nowy rozdział w polskiej muzyce. Serwuje nam w swoich piosenkach słodką subtelność, ale ze szczyptą pikanterii a to wszystko podane jest z wyjątkową lekkością i naturalnością. Marie rozpoczęła działalność w roku 2020, wypuszczając pod szyldem thecutestlabel debiutancką, pełną energii EP "Candybar", a kilka miesięcy później - o wiele spokojniejszą i delikatną EP "Cafe Mari", z której pochodzi jeden z niekwestionowanych hitów ubiegłorocznych wakacji "Zero Calorie Cookies". Utwór ten odbił się szerokim echem w serwisach społecznościowych, aplikacji TikTok oraz Twichu. Piosenka królowała również na playlistach rozgłośni radiowych, takich jak min. ESKA. Teledysk do tej piosenki ma obecnie pon 21 milionów wyświetleń. W lutym bieżącego roku ukazał się debiutancki album Artystki "Babyhands".  To prawdziwa muzyczna rozkosz, która otrzymała wiele wspaniałych recenzji krytyków muzycznych. Album trafił do pierwszej 10-tki Oficjalnej Listy Sprzedaży OLiS.

BITWA NOWOŚCI: wrzesień 2022 - najlepsza premiera, to... [GŁOSOWANIE]

Zapomniane utwory, które zyskały kolejne życie przez TikToka. Są starsze niż myślisz!

Marie -CHOC

Minialbum Marie zatytułowany jest "CHOC" (czyt. szok) i jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. EP-ka zawiera m.in. wspomniany "Anon69" a także znane doskonale fanom artystki "Welcome To My Party" czy też "Strawberry Sauce".

Kasia Marona ma ważne przesłane. Przekazała je w piosence W zapętleniu [WIDEO]

"CHOC" to mój najodważniejszy dotychczas projekt, zdecydowanie najbardziej szalony brzmieniowo. Bawiłam się przy nim najlepiej ze wszystkich dotychczasowych albumów!".

Listen to "Marie o seksistowskich komentach: Instagram za to BANUJE! [GOŚĆ RADIA ESKA]" on Spreaker.