Maria Masza Graczykowska - wiek, wzrost, partner, pochodzenie, operacje, Fagata. Co wiemy o influencerce?

2022-11-28 15:58
Masza
Autor: Screen z YT: Masza Graczykowska/Masza Graczykowska odpowiada na najczęściej zadawane pytania z Google

Kim jest Masza Graczykowska? Influencerka znana jest nie tylko ze swoich operacji plastycznych, ale również z konfliktu ze swoją byłą przyjaciółką - Fagatą. Jakiś czas temu dołączyła do federacji HIGH League. Ile ma lat i ile waży Masza? Sprawdziliśmy!

Masza Graczykowska - wiek, wzrost, partner, pochodzenie, operacje, HIGH League. Nic dziwnego, że te rzeczy niesamowicie interesują internautów. Masza jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich influencerek. Wiele osób zastanawia się jakie jest prawdziwe imię Maszy. Gwiazda nazywa się dokładnie Maria Graczykowska. W Internecie głośno jest przede wszystkim o jej konflikcie z byłą przyjaciółką Agatą Fagatą Fąk. Masza opublikowała ich prywatne rozmowy pogrążając w ten sposób influencerkę. Wiele osób uważa, że w przyszłości dziewczyny staną ze sobą w oktagonie, by wyjaśnić spięcie. Wszystko za sprawą tego, że Maria Graczykowska na dobre weszła również w świat freak fightów dołączając do federacji Malika Montany - HIGH League.

Masza zdradziła sekrety Fagaty! Była ze Stuu tylko dla pieniędzy?!

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Maria Masza Graczykowska - wiek

Masza ma obecnie 21 lat. Influencerka wielokrotnie, że już w nastoletnim wieku wiele osób uważało, że jest o kilka lat starsza, niż w rzeczywistości. Maria Graczykowska nie ukrywa, że jest bardzo wyczulona na kwestie związane ze swoim wyglądem i wiekiem.

Maria Masza Graczykowska - wzrost

Wzrost Maszy jest wszystkim znany, w związku z jej uczestnictwem w High League. Maria Graczykowska jest wysoką osobą. Ma dokładnie 180 cm wzrostu.

Maria Masza Graczykowska - partner

W sieci nie ma żadnych informacji dotyczących tego, czy Maria Graczykowska ma chłopaka. Jednak zdradziła kiedyś, że w wieku 16 lat miała narzeczonego! Wraz ze swoim partnerem zamieszkała w Warszawie, jednak związek się rozpadł ze względu na ciągłe kłótnie.

Fagata w obliczu nowej dramy. Kolejna przyjaźń influencerki się rozpadła!

Maria Masza Graczykowska - pochodzenie

Maria Graczykowska urodziła się w Rosji. Jednak w wieku sześciu lat wraz z mamą i jej nowym partnerem przeprowadziła się z Syberii do Polski. Masza przyznała, że w podstawówce dzieci nie tolerowały jej pochodzenia, przez co przepisała się na wieczorne nauczanie.

Maria Masza Graczykowska - operacje

Masza nigdy nie ukrywała tego, że zdecydowała się na poddała się operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej. Influencerka mówi wprost o tym, że zdecydowała się m.in. na odessanie tłuszczu i powiększenie piersi.

Maria Masza Graczykowska - HIGH League

Maria Masza Graczykowska oficjalnie dołączyła do HIGH League we wrześniu 2022. Federacja Malika Montany ogłosiła jej nazwisko tuż przed czwartą galą.

Maria Masza Graczykowska - Fagata

Masza i Fagata były na językach wielu przez bardzo długi czas. Wszystko ze względu na filmik, który wrzuciła Maria Graczykowska - Ciekawy przypadek Fagaty. Influencerka w materiale udostępnia nagrania głosowe Fagaty i kompromituje swoją byłą przyjaciółkę. Masza przyznała, że ma plany, by zrobić karierę przez łóżko Stuu bądź znanego piłkarza. O influencerkach było głośno również podczas Fest Festivalu, na którym rzekomo Fagata miała uderzyć Marię Graczykowską drzwiami i rozciąć jej łuk brwiowy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze