Fagata w obliczu nowej dramy. Kolejna przyjaźń influencerki się rozpadła!

i

Autor: Akpa

Fagata w obliczu nowej dramy. Kolejna przyjaźń influencerki się rozpadła!

2022-10-12 15:28

O Fagacie było niesamowicie głośno w internecie w roku 2022. Wyciekły jej głosówki, z których wyszło na to, że jej związek ze znanym polskim YouTuberem - Stuu - był motywowany zdobyciem zasięgów. Po tym wydarzeniu zaczęła się ogromna nagonka na dziewczynę, nie tylko przez widzów, ale również innych twórców internetowych.

Przez ostatnie miesiące Fagata nie była owiana dobrą sławą według opinii publicznej. Ludzie mieli jej naprawdę wiele do zarzucenia. Duży udział w tym miała jej była przyjaciółka - Masza Graczykowska. Pomimo tego wydawało się, że Agata Fąk miała wokół siebie wiernych przyjaciół, którzy nie zakończyli relacji z nią, jednym z nich był McKsiąże. Kontrowersyjna postać internetowa, która lubi wzbudzać dramaty. Wygląda jednak na to, że znajomość nie utrzymała się, co zostało po raz kolejny upublicznione!

Fagata - wiek, wzrost, chłopak, TikTok, Instagram. Kim jest Agata Fąk?

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Fagata w obliczu nowej dramy - McKsiąże wypowiada się o relacji

Nie tak dawno temu McKsiąże przegrał swoją pierwszą walkę na Prime MMA, o czym było głośno. Tym razem wygląda na to, że przegrał swoją relację z Agatą Fąk. Na swoim Instagramie - który obecnie jest prywatny, jednak screeny z łatwością można znaleźć w internecie - pisał, że wyrósł z wynoszenia na forum publiczne zbyt prywatnych spraw, jednak mimo to zdradził kilka informacji. Chłopak przyznał, że bardzo się zawiódł na swojej przyjaciółce i choć on ją wspierał, kiedy tego potrzebowała, to nie mógł liczyć na odwzajemnienie tego. Napisał też, że usłyszał pewne głosówki, które były dla niego bolesne. Paradoksalnie od głosówek zaczęła się jej największa drama w internecie i tym samym zakończyła się jej przyjaźń z McKsiąże.

Napluł na płatki Fagaty. Teraz się z nią spotkał i przeprasza

Sonda
Czyją stronę w dramie trzymasz?

Fagata w obliczu nowej dramy - ciąg dalszy dramatów z Maszą i Natanem Marconiem

Masza i Fagata przestały się ze sobą zadawać długi czas temu. Wydawało się, że po ostatniej aferze jakakolwiek konwersacja pomiędzy nimi jest zakończona, jednak nic bardziej mylnego. Dziewczyny dalej toczą publiczną bójkę. Masza nagrała odcinek z Natanem Marconiem, który zasłynął z tego, że napluł na płatki Fagaty. Agata Fąk postanowiła wypowiedzieć się na ten temat. Tym razem przyznała, że cała sytuacja bardzo negatywnie wpłynęła na jej zdrowie psychiczne.

Fagata w obliczu nowej dramy

i

Autor: Screen z Instagrama: fagataaa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE