Maria i Julian - akrobaci z Mam Talent, którzy wzbudzają zachwyt widzów!

2019-10-22 16:43 A.D.
Mam Talent 3
Autor: Materiały prasowe

Mam Talent powróciło na ekrany naszych telewizorów! Choć to już jego dwunasta edycja, okazuje się, że w naszym kraju jest wciąż wiele nieodkrytych talentów. W żadnym stopniu nie ustępuje poprzednim pod względem poziomu uczestników. Ogromne emocje wzbudza między innymi para akrobatów - Maria i Julian. Co o nich wiemy? Przeczytajcie więcej już teraz na ESKA.pl!

Maria zajmuje się głównie akrobatyką powietrzną – tańcem na szarfie, hamaku, kole a także na ścianie. Prowadzi zajęcia akrobatyczne dla dzieci i dorosłych. Julian to artysta cyrkowy, na co dzień występuje na różnego rodzaju wydarzeniach artystycznych oraz w spektaklach teatralnych. Głównym pokazem jest akrobatyka w kole, jednak pracuje także używając wielu innych umiejętności, np. żonglerskich.

Marysia i Julian poznali się na festiwalu cyrkowym 2 lata temu. Wtedy również, Julian zobaczył pokaz „gier ikaryjskich” i postanowił spróbować swoich sił w tej sztuce. Współpracę zaproponował Marysi i tak zaczęła się ich wspólna przygoda. Od około półtora roku są parą.

Wiedza o tej dyscyplinie jest u nas znikoma, więc często muszą bazować na rzeczach znalezionych w Internecie lub dochodzić do pewnych rzeczy metodami prób i błędów. Dla obojga jest to też dobra odskocznia od ich pozostałych zajęć. Choć prowadzą kariery solowe, chcą rozwijać się jako duet.

Najnowsze