Marysia i Julian - kim są akrobaci z Mam Talent? Para wzbudza zachwyt widzów!

2019-11-30 22:12 A.D.
Mam Talent 3
Autor: Materiały prasowe

Mam Talent zbliża się do końca! Choć to już jego dwunasta edycja, okazuje się, że w naszym kraju jest wciąż wiele nieodkrytych talentów. W żadnym stopniu nie ustępuje poprzednim pod względem poziomu uczestników. Ogromne emocje wzbudza między innymi para akrobatów - Marysia i Julian. Co o nich wiemy? Przeczytajcie więcej już teraz na ESKA.pl!

Marysia i Julian dotarli do finału Mam Talent. Kim są i jakie mają szanse na zwycięstwo? Maria zajmuje się głównie akrobatyką powietrzną – tańcem na szarfie, hamaku, kole a także na ścianie. Prowadzi zajęcia akrobatyczne dla dzieci i dorosłych. Julian to artysta cyrkowy, na co dzień występuje na różnego rodzaju wydarzeniach artystycznych oraz w spektaklach teatralnych. Głównym pokazem jest akrobatyka w kole, jednak pracuje także używając wielu innych umiejętności, np. żonglerskich.

Marysia i Julian W Mam Talent

Marysia i Julian poznali się na festiwalu cyrkowym 2 lata temu. Wtedy również, Julian zobaczył pokaz „gier ikaryjskich” i postanowił spróbować swoich sił w tej sztuce. Współpracę zaproponował Marysi i tak zaczęła się ich wspólna przygoda. Od około półtora roku są parą. Wiedza o tej dyscyplinie jest u nas znikoma, więc często muszą bazować na rzeczach znalezionych w Internecie lub dochodzić do pewnych rzeczy metodami prób i błędów. Dla obojga jest to też dobra odskocznia od ich pozostałych zajęć. Choć prowadzą kariery solowe, chcą rozwijać się jako duet.

Najnowsze