Billie Eilish - hit Everything I Wanted zaśpiewany po polsku. I to przez chłopaka!

2019-11-30 13:51 MK
O R P H E U S
Autor: YouTube/O R P H E U S

Wystarczyło zaledwie kilka lat, by Billie Eilish stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki. Nastolatkowie na całym świecie uwielbiają jej styl oraz piosenki, które podbijają listy przebojów. Najnowsza z nich - everything i wanted doczekała się nawet coveru w języku polskim. Posłuchaj wyjątkowego wykonania na ESKA.pl.

Billie Eilish - cover piosenki everything i wanted w języku polskim ma szansę na podbicie sieci! Kilka tygodni temu, najpopularniejsza obecnie nastolatka zaprezentowała światu swój najnowszy singiel, który jak mówiła w wywiadach, powstał z myślą o jej bracie Finneasie, będącym również jej producentem muzycznym. Fani na całym świecie byli zaskoczeni, bowiem Billie jeszcze nigdy nie nagrała utworu w podobnym klimacie muzycznym. Słuchacze kojarzą artystkę przede wszystkim ze zwariowanych kompozycji, takich jak hitowy singiel Bad Guy, który uczynił z niej gwiazdę numer jeden. Everything i wanted to utwór, który swoją subtelnością wzruszył zapewne niejednego wielbiciela talentu piosenkarki. W sieci można znaleźć również wiele jego coverów. Na nagranie własnej interpretacji zdecydował się także wokalista z Polski. Posługujący się nickiem O R P H E U S użytkownik YouTube'a postanowił stworzyć jednak cover w języku polskim. Jego wykonanie bardzo spodobało się internautom!

Billie Eilish - cover po polsku

O R P H E U S to wokalista, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z YouTubem. Na jego kanale można znaleźć zaledwie dwa filmiki. Oba to covery piosenki everything i wanted z repertuaru Billie Eilish - jeden zaśpiewany w języku angielskim, drugi w języku polskim. Internauci nie mają jednak wątpliwości - ten chłopak ma spory potencjał! Niektórzy stwierdzili nawet, że jego wersja brzmi lepiej od oryginału. Posłuchajcie i zdecydujcie sami!

Najnowsze