Margaret

i

Autor: Screen z filmu na YouTube: Margaret - Przebiśniegi (Lyric Video) / Margaret

Margaret i jej własny challenge na TikToku! Zobaczcie, jak zatańczyć się do singla Przebiśniegi

2020-04-29 13:20

Margaret powróciła do show biznesu z przytupem! Jej najnowszy singiel 'Przebiśniegi' rządzi już nawet na samym TikToku. Artystka stworzyła własny challenge, w którym każdy użytkownik tańczy do jej utworu własną choreografię lub naśladuje ruchy wokalistki. Musicie koniecznie to zobaczyć i dołączyć do najnowszego wyzwania #maggiedance.

Margaret to jedna z najpopularniejszych piosenkarek, która zdobyła serca całego młodego pokolenia, a więc nikogo nie powinna dziwić jej obecność na TikToku. To właśnie ta aplikacja jest najbardziej modną platformą społecznościową dla nastolatków w 2020 roku i jest także idealnym miejscem do szukania rozgłosu i zaangażowania widzów. Margaret sama posiada konto na TikToku gdzie umieszcza różne taneczno-śpiewane filmiki. Tym razem wokalistka poszła o krok dalej i stworzyła własny tiktokowy challenge, który stał się niesamowicie popularny i powędrował w każde zakamarki internetu. Wyzwanie Margaret można znaleźć pod hasztagiem #maggiedance, w którym każdy użytkownik pokazuje jak tańczy własny układ lub odtwarza choreografię wokalistki do jej popularnego singla zatytułowanego Przebiśniegi. Te wyzwanie jest na TikToku wysoko cenione i sławne, ponieważ zebrało już niespełna pół miliona wyświetleń oraz całkiem sporą ilość fanów, którzy zatańczyli przed swoim aparatem do najnowszego utworu artystki.

Margaret - Przebiśniegi

Margaret powróciła do świata show biznesu z wielkim przytupem. Zaraz po zapowiedzianej przerwie od kariery, wokalistka zaskoczyła fanów nowym singlem zatytułowanym Przebiśniegi, który pojawił się w serwisie YouTube 17 kwietnia 2020 i zebrał ponad 200 tysięcy odsłon. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE