Margaret

i

Autor: Screen z filmu na YouTube: Margaret - Przebiśniegi (Lyric Video) / Margaret

Margaret i jej własny challenge na TikToku! Zobaczcie, jak zatańczyć się do singla Przebiśniegi

2020-04-29 13:20

Margaret powróciła do show biznesu z przytupem! Jej najnowszy singiel 'Przebiśniegi' rządzi już nawet na samym TikToku. Artystka stworzyła własny challenge, w którym każdy użytkownik tańczy do jej utworu własną choreografię lub naśladuje ruchy wokalistki. Musicie koniecznie to zobaczyć i dołączyć do najnowszego wyzwania #maggiedance.

Margaret to jedna z najpopularniejszych piosenkarek, która zdobyła serca całego młodego pokolenia, a więc nikogo nie powinna dziwić jej obecność na TikToku. To właśnie ta aplikacja jest najbardziej modną platformą społecznościową dla nastolatków w 2020 roku i jest także idealnym miejscem do szukania rozgłosu i zaangażowania widzów. Margaret sama posiada konto na TikToku gdzie umieszcza różne taneczno-śpiewane filmiki. Tym razem wokalistka poszła o krok dalej i stworzyła własny tiktokowy challenge, który stał się niesamowicie popularny i powędrował w każde zakamarki internetu. Wyzwanie Margaret można znaleźć pod hasztagiem #maggiedance, w którym każdy użytkownik pokazuje jak tańczy własny układ lub odtwarza choreografię wokalistki do jej popularnego singla zatytułowanego Przebiśniegi. Te wyzwanie jest na TikToku wysoko cenione i sławne, ponieważ zebrało już niespełna pół miliona wyświetleń oraz całkiem sporą ilość fanów, którzy zatańczyli przed swoim aparatem do najnowszego utworu artystki.

Sonda
Jak podoba Ci się taki pomysł na ślub?

Margaret - Przebiśniegi

Margaret powróciła do świata show biznesu z wielkim przytupem. Zaraz po zapowiedzianej przerwie od kariery, wokalistka zaskoczyła fanów nowym singlem zatytułowanym Przebiśniegi, który pojawił się w serwisie YouTube 17 kwietnia 2020 i zebrał ponad 200 tysięcy odsłon.