Margaret, C-BooL x Skytech i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2018-08-03 13:28
Margaret, C-BooL x Skytech i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: fot. okładki singli

New Music Friday świętujemy w Radiu ESKA! Za sprawą naszych nowości upalny piątek będzie jeszcze gorętszy. Przekonajcie się sami na ESKA.pl

Co tydzień na rynku muzycznym pojawiają się nowości muzyczne 2018! Najgorętsze i najlepsze propozycje, które sprawią, że wasze rozładowane po całym tygodniu akumulatory błyskawicznie się naładują. 3 sierpnia w New Music Friday w Radiu ESKA usłyszycie głównie świeżynki, pod którymi podpisują się polscy artyści!

Najnowsze hity ESKA - premiery 3.08.2018

3 sierpnia w New Music Friday w Radiu ESKA usłyszycie zupełnie świeży singiel od Margaret! Gwiazda polskiej sceny muzycznej nieco zmieniła styl, ale wciąż może i zapewne będzie się on podobać! Powiew światowej muzyki poczuliśmy słuchając nowego singla C-BooLa. High On The Summer, to kawałek, który powstał w projekcie z walczącym w DJ Magazine - Skytechem - oraz młodymi producentami ukrywającymi się pod nazwą Up & Down. Dodatkowo na wokalu pojawia się brytyjski duet Bright Sparks, znany m.in. z hitu On My Way, Tiesto! 

Co jeszcze premierowo w Radiu ESKA w pierwszy piątek sierpnia? Lista nowości jest aktualizowana!

  • C-BooL x Skytech x Up & Down feat. Bright Sparks - High On The Summer: nowa piosenka, którą C-BooL stworzył w projekcie z Mateuszem Dziewulskim, znanym jako Skytech! Czołowi artyści polskiej sceny klubowej zaprosili do nagrania duet młodych, utalentowanych producentów, którzy ukrywają się pod pseudonimem Up & Down. Mało tego - na wokalu usłyszycie osobę, dzięki której Tiesto osiągnął ogromny sukces z hitem On My Way. Chodzi dokładnie o Bright Sparks! Nieoficjalna premiera utworu miała miejsce podczas 16. edycji Sunrise Festival w Kołobrzegu. 
  • Margaret - Lollipop: nie jest to singiel, a kolejny utwór po hicie In My Cabana. Lollipop to oficjalny hymn Parady Równości, która odbędzie się w Sztokholmie 4 sierpnia 2018. 
  • Martin Garrix feat. Bonn - High On Life: najmłodszy w historii zwycięzca w rankingu DJ Mag (za 2016 rok) po sukcesie z numerem Like I Do - nagranym w projekcie z Davidem Guettą - powraca z kolejnym potencjalnym hitem. 
  • Guova - Grube koleżanki: nieco żartobliwy utwór, który wykonuje Guova, czyli Aleksandra Głowińska. Raperka cieszy się dużą popularnością w serwisach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 16 tysięcy użytkowników, a na Facebooku ma ponad 45 tysięcy like'ów.
  • Gorgon City JP Cooper feat. Yungen - One Last Song: amerykański duet Gorgon City powraca z nowym kawałkiem. Singiel pt. One Last Song, pochodzi z drugiej studyjnej płyty Brytyjczyków, która pojawi się 10 sierpnia 2018.

Pamiętajcie, że to Wy ostatecznie zdecydujecie, co zostanie hitem. Aktualnie Wasze ulubione kawałki to: Solo (Clean Bandit), Rozovoye Vino (Feduk & Allj), Małomiasteczkowy (Dawid Podsiadło) i m.in. Ignite (K-391 & Alan Walker). Być może już wkrótce do tego grona dołączy C-BooL x Skytech oraz Margaret. Decydujcie głosując w ramach Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. Kolejne notowanie, na które zaprasza Michu Sobkowski już w 5 sierpnia od godziny 16:00.

Najnowsze