C-BooL x Skytech x Up and Down - piosenka High On The Summer TYLKO na ESKA.pl! [PREMIERA]

2018-08-03 11:04
C-BooL x Skytech x Up & Down - piosenka High On The Summer tylko na ESKA.pl! [PREMIERA]
Autor: fot. okładka singla

High On The Summer to tytuł nowej piosenki C-BooLa, we współpracy ze Skytechem, projektem Up and Down i wokalistą znanym, jako Bright Sparks! Posłuchajcie fragmentu utworu - tylko na ESKA.pl!

C-BooL - nowa piosenka nagrana we współpracy ze Skytechem i startującym projektem Up & Down doda Wam energii, porwie do tańca i poprawi nastrój w najbardziej smutny dzień. Jak brzmi High On The Summer? Tylko na ESKA.pl, jako pierwsi poznacie 30 sekund wersji studyjnej potencjalnego hitu najbliższych miesięcy. W całości usłyszycie go już w piątek, 3 sierpnia 2018 roku, w ramach New Music Friday w Radiu ESKA! 

C-BooL x Skytech - piosenka High On The Summer

Najnowsze, a przy tym najlepsze i najgorętsze nowości usłyszycie na antenie Radia ESKA! Tak też jest w przypadku High On The Summer. Partie wokalne w singlu C-BooLa, Skytecha i Up & Down wyśpiewał brytyjski duet Bright Sparks, Kimmy Sawford i Ash Hicklin! Poznaliście ich za sprawą hitu On My Way, który stworzył z Tiesto.

Utwór premierowo w Radiu ESKA usłyszeliście w piątek, 3 sierpnia. Pierwsze 30 sekund poznaliście tylko na ESKA.pl! 

High On The Summer od C-BooLa i Skytecha swoją nieoficjalną premierę miał podczas 16. edycji Sunrise Festival w Kołobrzegu. Kilkutysięczna publiczność przyjęła ten kawałek z wielkim entuzjazmem i bawiła się znakomicie. Wszyscy podnieśli ręce, włączyli latarki i tańczyli w rytm wpadającej do głowy melodii. Do utworu kręcony jest wakacyjny teledysk. Wkrótce - również zobaczycie go na ESKA.pl.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Najnowsze