Friz

i

Autor: Daniel Szura

Friz wyrzucił ulubieńca widzów z grupy Genzie! "Pożałuje, jak oglądalność spadnie"

2021-11-22 12:12

Friz to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi przeżyciami. Ostatnio jest jednak mocno krytykowany przez swoich odbiorców. Wszystko przez pewną decyzję w ramach projektu Genzie. Co zrobił?

Friz wyrzucił ulubieńca widzów z grupy Genzie! "Pożałuje, jak oglądalność spadnie". Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Ostatnio Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - zrobił coś, co oburzyło jego fanów. Ma to związek z grupą Genzie, czyli nową ekipą influencerów, których Friz wyselekcjonował w ramach internetowego talent show Twoje 5 minut. Genzie cieszą się coraz większą popularnością i zdobywają coraz więcej fanów. To jednak Friz decyduje o losach tej grupy, a także jej członkach. Ostatnio postanowił pożegnać jednego z influencerów. Nie spodobało się to internautom, którzy uważają, że był to najlepszy członek Genzie. O kim mowa?

Ekipa Friza ma dużą konkurencję. Kim jest grupa Genzie?

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Friz w ogniu krytyki

Friz zdecydował, że z grupą Genzie pożegna się Mateusz Cisek, lepiej znany jako Mati. Ta decyzja oburzyła internautów. Którzy uważają, że Mati był najlepszym członkiem ekipy. W mediach społecznościowych posypały się krytyczne komentarze. "Friz chyba pożałuje wyrzucenia Matiego z projektu, jak zobaczy, jak oglądalność im spadnie", "co ty zrobiłeś, on miał wygrać", "Friz popełnił błąd wyrzucając Matiego z #twoje5minut, byla to niesprawiedliwa decyzja" - to tylko niektóre z komentarzy, które można przeczytać.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.