Marcin Wyrostek wygrał drugą edycję Mam Talent. Jak teraz wygląda i co robi?

2022-01-20 11:12
Marcin Wyrostek
Autor: WBF

Marcin Wyrostek to jeden z najpopularniejszych zwycięzców programu Mam Talent. W drugiej edycji zachwycił grą na akordeonie i wygrał 100.000 złotych. Od tamtej pory minęło już dużo czasu. Postanowiliśmy sprawdzić, co aktualnie się u niego dzieje oraz jak teraz wygląda. Jak bardzo zmienił się Marcin Wyrostek?

Mam talent to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce. Bez wątpienia jest to flagowy program stacji telewizyjnej TVN. Od lat odkrywane są tam ogromne talenty. To na scenie Mam talent zaczynały takie gwiazdy jak Kamil Bednarek czy Cleo. Jednym z najpopularniejszych zwycięzców tego talent show jest Marcin Wyrostek, który w 2009 roku wygrał drugą edycję show. Faworytem był od samego początku, kiedy grą na akordeonie zachwycił na castingu. Po zwycięstwie w programie robił karierę w całej Polsce. Mogliśmy go oglądać w rolach gościa w różnych programach telewizyjnych, czy na festiwalach w Opolu i Sopocie. Od pewnego czasu nie pojawia się w mediach i wiele osób może się zastanawiać, co się teraz u niego dzieje.

Mam Talent 2021 - WYNIKI. Kto wygrał 13. edycję talent show?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Marcin Wyrostek - co robi w 2022?

Od zwycięstwa Marcina Wyrostka w Mam Talent minęło już niemal 13 lat. Mężczyzna nadal jest aktywny muzycznie. Wydaje nowe projekty i występuje na wielu wydarzeniach muzycznych. Informacje o jego koncertach można znaleźć na jego stronie internetowej wyrostek.com.pl. Można go znaleźć też na Instagramie na profilu o nazwie @marcin_wyrostek_official. Tam widnieją jego aktualne zdjęcia.

Mam Talent - co dziś robią zwycięzcy pierwszych edycji?

Marcin Wyrostek - dyskografia

Płyty Marcina Wyrostka:

2009 - Magia Del Tango

2011 - Marcin Wyrostek & Coloriage

2015 - For Alice

2017 - Polacc

2019 - Harmonia świąt 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze