Marcin Maciejczak, Viki Gabor, Ariana Grande i inne gwiazdy na zdjęciach sprzed lat! GALERIA

2020-06-01 13:43 EK
Marcin Maciejczak, Viki Gabor, Ariana Grande i inne gwiazdy na zdjęciach sprzed lat! GALERIA
Autor: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News, Mateusz Jagielski/East News, VALERIE MACON/AFP/East News Marcin Maciejczak, Viki Gabor, Ariana Grande i inne gwiazdy na zdjęciach sprzed lat! GALERIA

Zastanawiałeś się kiedyś jak gwiazdy wyglądały zanim zaczęły przygodę z muzyką? Specjalnie dla czytelników ESKA.pl przygotowaliśmy galerię ze zdjęciami wielu artystów z dzieciństwa. Wśród nich macie okazję zobaczyć Marcina Maciejczaka, Viki Gabor, Ariane Grande i innych znanych wokalistów. Zobacz koniecznie jak zmienił się Twój idol na przełomie lat.

Marcin Maciejczak, Viki Gabor, Ariana Grande i inne gwiazdy na zdjęciach sprzed lat - ta galeria z pewnością Cię zaciekawi! Wiele popularnych osób lubi dzielić się ze swoimi fanami przeróżnymi treściami w mediach społecznościowych. Jedni chronią swoją prywatność bardzo mocno, natomiast inni chętnie pokazują ją światu. Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka niektóre gwiazdy decydują się publikować swoje zdjęcia sprzed kilku lub nawet kilkunastu lat! Zastanawiałeś się kiedykolwiek jak Twój ulubiony idol wyglądał będąc dzieckiem? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! W naszej galerii poniżej znajdziesz zdjęcia wielu artystów sceny muzycznej - polskiej i nie tylko. Wybraliśmy dla Was najciekawsze nazwiska i zdjęcia rozczulających maluchów. Sprawdźcie, który artysta zmienił się najbardziej, a który dalej wygląda bardzo młodo jak na swój wiek. 

Wywiad z Viki Gabor

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dzień Dziecka 2020 - zdjęcia gwiazd

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was galerię ze zdjęciami wielu gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wśród nich zobaczycie urocze zdjęcia z dzieciństwa Marcina Maciejczaka, Viki Gabor, Ariany Grande, Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej, Marcina Sójki, Dawida Kwiatkowskiego i nie tylko. Koniecznie zobaczcie naszą galerię poniżej!

Najnowsze