Roksana Węgiel - piosenka do serialu Nie z tej ziemi. Gwiazda łączy siły z dziecięcym zespołem!

2020-06-01 12:13 MK
Roksana Węgiel
Autor: YouTube/Małe TGD

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów Roksany Węgiel, którzy z utęsknieniem wyczekiwali nowości muzycznych od swojej ulubionej wokalistki. Gwiazda tegorocznej odsłony akcji ESKA Odwołuje Zimę nagrała piosenkę na potrzeby serialu animowanego Nie z tej ziemi. Utwór o tym samym tytule jest efektem współpracy z zespołem Małe TGD. Premierowego kawałka możecie posłuchać już oczywiście na ESKA.pl.

Roksana Węgiel i Małe TGD - piosenka Nie z tej ziemi ma szansę stać się równie wielkim hitem, co utwór Zatrzymać chwilę z filmu Hotel Transylwania 3. Po kilkumiesięcznej przerwie od wydawania nowych utworów, Roxie powróciła z nowym kawałkiem. Tym razem, piosenka nie zapowiada jednak jej kolejnego wydawnictwa, nad którym młoda artystka ciężko pracuje, a jest efektem współpracy z grupą Małe TGD. Numer powstał na potrzeby serialu Nie z tej ziemi, który będzie miał swoją premierę już niebawem. Za jego reżyserię odpowiada Paweł Pewny - właściciel Studio Orange Animacji, odpowiedzialnego za takie kinowe hity jak Król Maciuś Pierwszy czy Garfield.

Dziś, Roxie bez wątpienia jest największą nastoletnią gwiazdą w naszym kraju. 15-letnia wokalistka ma na swoim koncie debiutancki album, który pokrył się platyną, a jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników. Nic dziwnego, że producenci serialu postawili właśnie na nią i zaprosili do zaśpiewania utworu przewodniego do serialu dla dzieci i i nastolatków, w którym będą oni mogli śledzić, jak główny bohater mierzy się z przeciwnościami losu. Małe TGD to natomiast profesjonalny zespół dziecięcy, który również może pochwalić się rzeszą wiernych fanów. Ta współpraca nie mogła się nie udać!

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel - nowa piosenka

Poza Roksaną Węgiel, która zgodziła się na nagranie piosenki, a także wystąpienie w oficjalnym wideoklipie, projekt Nie z tej ziemi poparło wielu innych topowych piosenkarzy, między innymi Dawid Kwiatkowski oraz Paweł Domagała. Zobaczcie najnowszy i bardzo kolorowy klip z udziałem Roxie i członków zespołu Małe TGD. Na pewno będziecie mieć lepszy humor!

- Bardzo chcieliśmy zaśpiewać kiedyś z Roksaną Węgiel, co udało się dzięki tej produkcji. Misją serialu „Nie z tej ziemi” jest przekazanie dzieciom wartości, które pozwolą im zmierzyć się z problemami dzisiejszego świata, a to bardzo pokrywa się z misją zespołu Małe TGD - mówią o współpracy z Roxie członkowie TGD.

Dyskografię Roksany Węgiel zamyka wydana w listopadzie 2019 roku reedycja jej debiutanckiego krążka zatytułowanego Roksana Węgiel. Wersja deluxe zawierała nie tylko fanowski gadżet w postaci bransoletki, ale również cztery premierowe kawałki - MVP, True, Cisza oraz napisane przez Sanah Half Of My Heart.

Najnowsze