Marcin Maciejczak - utwór Jak Gdyby Nic doczekał się coveru! Jak brzmi w damskiej wersji?

2020-02-26 15:55 MK
Marcin Maciejczak
Autor: YouTube/UniversalMusicPolska

Do zwycięstwa Marcina Maciejczaka w trzeciej edycji show The Voice Kids z pewnością przyczynił się jego debiutancki singiel, który miał swoją oficjalną premierę właśnie w ostatnim odcinku programu. Piosenka Jak Gdyby Nic poruszyła zarówno trenerów, jak i publiczność, a po finale, w sieci pojawiły się jej pierwsze covery. Jednego z nich posłuchacie na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak - singiel Jak Gdyby Nic zapewni zwycięzcy The Voice Kids wielką karierę w świecie muzyki? Wszystko na to wskazuje! Wideoklip nakręcony do piosenki w zaledwie dobę od premiery dotarł do pierwszego miejsca karty na czasie, a liczba jego wyświetleń przekroczyła już półtora miliona i z każdym dniem zbliża się do dwóch. Za bardzo osobisty tekst, który chwycił za serce niejednego słuchacza, odpowiadają producenci zwycięskiej kompozycji eurowizyjnej Viki Gabor, czyli Patryk Kumór oraz Dominic Buczkowski-Wojtaszek.

Marcin zaśpiewał piosenkę Jak Gdyby Nic po raz pierwszy w finale The Voice Kids 3, a trenerzy z trudem powstrzymywali łzy w trakcie jego występu. Chłopak po raz kolejny został pochwalony za swoją dojrzałość oraz wrażliwość, które cechują największych artystów. Jak można się było spodziewać, z utworem postanowili zmierzyć się również twórcy internetowi, którzy dzielą się swoim talentem wokalnym za pośrednictwem serwisu YouTube. Czy udało im się oddać emocje zawarte w kawałku młodego wokalisty?

Marcin Maciejczak - cover Jak Gdyby Nic

Jeszcze do niedawna, to Marcin coverował piosenki popularnych artystów. Na jego kanale można było znaleźć między innymi autorską interpretację hitu Billie Eilish. Po zwycięstwie w The Voice Kids, na kanałach innych artystów zaczęły pojawiać się covery jego własnej piosenki. To niewątpliwie wielkie wyróżnienie! Poniżej zamieszczamy utwór Jak Gdyby Nic wykonany przez dziewczynę. Brzmi równie dobrze?

Najnowsze