Marcin Maciejczak ujawnił kulisy teledysku. Jest mrocznie i szokująco!

2020-07-15 10:45 Ewelina Kulasza
Marcin Maciejczak
Autor: Universal Music Poland

Program The Voice Kids okazał się być studnią talentów muzycznych. Wiele młodych osób po wygraniu show rozpoczęło swoją karierę, tak jak oczywiście Marcin Maciejczak. Niedawno światło dzienne ujrzał jego numer Deszcz i Bez. Jesteście ciekawi jak wyglądała praca przy teledysku? Marcin ujawnił tajemnicę!

Marcin Maciejczak zachwycał w programie The Voice Kids. Nic dziwnego, ponieważ już na przesłuchaniach w ciemno oczarował wszystkich trenerów swoim występem. Kiedy nastolatek wygrał muzyczne talent-show nie zawiódł swoich fanów i do tej pory jego głos wywołuje ciarki na ciele niejednego słuchacza. Ponadto młody artysta był wielokrotnie doceniany nawet na świecie! Autorzy kanałów na YouTube, takich jak The Voice Global czy Best of The Voice Kids byli zachwyceni jego wykonaniem utworu Lady Gagi - I'll Never Love Again. Obojętnie nie przeszli obok tego zagraniczni internauci, którym także Lady Gaga w wykonaniu Marcina bardzo przypadła do gustu.

Mimo iż, Marcin Maciejczak jest jeszcze bardzo młody to talentu oraz sukcesów, może pozazdrościć mu niejedna wielka gwiazda. Grono wiernych fanów, które posiada daje mu bez wątpienia ogromne wsparcie. Tuż po wygranej nastolatka w The Voice Kids, jego wielbiciele zaczęli domagać się, aby to własnie on reprezentował Polskę podczas kolejnego konkursu Eurowizji Junior. Głos w tej sprawie zabrali ostatnio menadżerowie młodej gwiazdy i oficjalnie potwierdzili, iż Marcin nie weźmie udziału w tegorocznych preselekcjach.

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Marcin Maciejczak - Deszcz i Bez [KULISTY]

Marcin Maciejczak w swojej najnowszej piosence Deszcz i Bez, śpiewa o szczerej próbie powstrzymania tego, co jest nieuniknione. Teledysk do utworu wygląda mrocznie i zdecydowanie przyciąga widza. Chcecie zobaczyć pracę zza kulis nad klipem? Nastolatek za pośrednictwem InstaStories opublikował kilka zdjęć z backstage'u teledysku. Koniecznie zobaczcie je poniżej!

Najnowsze