Ola Gwazdacz objawieniem The Voice Kids? Wielki głos w drobnym ciele!

2020-02-22 17:51 MK
Ola Gwazdacz
Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

Już pierwsze trzy odcinki nowej edycji The Voice Kids udowodniły, że w żadnym stopniu nie ustępuje ona poprzednikom. Podczas Przesłuchań w ciemno, trenerzy oraz widzowie mogli poznać wielu utalentowanych dzieciaków, które marzą o wielkiej muzycznej karierze. Jednym z nich jest Ola Gwazdacz, której występ jest jednym z najchętniej oglądanych na YouTubie. Szczegóły na ESKA.pl.

Ola Gwazdacz jedną z faworytek telewidzów The Voice Kids? Ten wynik na to wskazuje! Zgodnie z zapowiedziami, w Nowy Rok swoją premierę miał pierwszy odcinek trzeciej już odsłony najpopularniejszego muzycznego show skierowanego do dzieci i młodzieży, czyli The Voice Kids. W programie, jurorzy w składzie Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron poszukują wokalnych talentów, które mają zadatki na zostanie prawdziwymi gwiazdami. To właśnie dzięki udziałowi w The Voice Kids swoje kariery rozpoczęły Roksana Węgiel oraz Viki Gabor - zwyciężczynie Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, znanego szerzej jako Eurowizja Junior.

W ostatnim wyemitowanym na antenie telewizyjnej Dwójki odcinku, jedną z uczestniczek była Ola Gwazdacz. Dziewczynka wzięła na warsztat wielki hit z repertuaru legendy muzyki popularnej Tiny Turner - The Best. Jej zdolność do śpiewania w niskich rejestrach sprawiła, że jurorzy przez moment zastanawiali się, czy mają do czynienia z chłopcem czy też dziewczynką. Zarówno Cleo, jak i chłopaki z Afromental zdecydowali się na odwrócenie swoich foteli i zawalczenie o pozyskanie Oli do swojej drużyny.

Ola to finalistka 3. edycji The Voice Kids!

Ola Gwazdacz - The Voice Kids

- Jesteś drobniutka, a masz taki power w głosie - zachwycała się Cleo. Po chwili namysłu, Ola zdecydowała się kontynuować swoją przygodę z programem The Voice Kids jednak u boku Tomsona i Barona. Czy to właśnie ona zapewni pierwsze zwycięstwo chłopakom w tym formacie? Niedługo po opublikowaniu na YouTubie oficjalnego występu z wykonaniem hitu The Best, trafiło ono na kartę na czasie, czyli listę najchętniej oglądanych filmików w serwisie.

Najnowsze