Julia Totoszko - kim jest uczestniczka The Voice Kids 3? Jej mamę znacie z Idola!

2020-02-01 14:58
Julia Totoszko
Autor: Jan Bogacz / TVP

Ta uczestniczka The Voice Kids jest kolejnym przykładem na to, że zdolności muzyczne przechodzą z pokolenia na pokolenie! Czy to okaże się dla niej gwarancją sukcesu? Trzecia odsłona muzycznego show Telewizji Polskiej wystartowała ponownie 1 stycznia i, tak samo jak w poprzednich latach, jej poziom jest bardzo wysoki. Ogromne emocje towarzyszą widzom niemal przy każdym występie.

Julia Totoszko - kim jest uczestniczka The Voice Kids 3? To córka znanego muzyka i uczestniczki Idola! Nie tak dawno jedną z uczestniczek The Voice of Poland była Marianna Linde, której rodzicami są Olaf Lubaszenko i Katarzyna Groniec, aktorka i również wokalistka. Marianna co prawda nie wygrała edycji Voice'a, w której brała udział, ale udało jej się zajść daleko. Czy talent muzyczny odziedziczony po rodzicach pomoże Julii? Uczestniczka trzeciej edycji The Voice Kids nie będzie miała łatwego zadania - konkurencja jest bardzo mocna. W Polsce naprawdę nie brakuje młodych, utalentowanych wokalistów, którzy marzą o wielkiej karierze, jaką udało się zdobyć m.in. Roksanie Węgiel. Zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids nie tylko wydała świetnie sprzedającą się płytę, ale także jako reprezentantka Polski pierwszy raz w historii naszego kraju wygrała Eurowizję Junior! Stawka w show muzycznym Telewizji Polskiej jest więc, jak widać, naprawdę duża.

Julia Totoszko - kim jest uczestniczka The Voice Kids 3?

Julia jest córką Mariusza Totoszki, muzyka zespołu Volver, który od kilku lat prowadzi karierę solową. Co więcej, mama dziewczynki także jest wokalistką! To Marta Smuk, aktorka teatru Roma, która zyskała rozpoznawalność dzięki udziale w drugiej edycji programu Idol - zajęła w nim 4. miejsce. Julia, mimo że ma dopiero 12 lat, już teraz jest niezwykle rozśpiewana. Na przesłuchaniach w ciemno wykonała piosenkę Strangers z repertuaru Sigrid. Uczestniczce udało się odwrócić jedynie fotel Dawida, jednak dzięki temu, pod jego czujnym okiem, dalej ma szansę na wygranie programu!

Najnowsze