Marcin Maciejczak na Eurowizji Junior 2020? Roksana Węgiel KOMENTUJE! [TYLKO U NAS]

2020-02-28 0:45
Marcin Maciejczak na Eurowizji Junior 2020? Roksana Węgiel KOMENTUJE! [TYLKO U NAS]
Autor: ESKA.pl Marcin Maciejczak na Eurowizji Junior 2020? Roksana Węgiel KOMENTUJE! [TYLKO U NAS]

Marcin Maciejczak to według wielu osób artysta, który mógłby powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor. Pojawiły się komentarze, że zwycięzca trzeciej edycji The Voice Kids miałby ogromne szanse wygrać prestiżowy Eurowizję Junior. Kogo widzi Roxie w roli reprezentanta Polski w tym konkursier? Przekonajcie się oglądając wideo na ESKA.pl!

Roksana Węgiel wraz z słuchaczami Radia ESKA i ESKOWĄ ekipą odwołuje zimę na słonecznej Dominikanie. Bawi się, relaksuje, wypoczywa, ale nie oznacza to, że nie śledzi tego, co dzieje się w Polsce. Młoda artystka skomentowała w rozmowie z Rafałem Wróblewskim z ESKA.pl doniesienia dotyczące tego, że Marcin Maciejczak powinien pojechać na Eurowizję. Wiele osób twierdzi, że zwycięzca trzeciej edycji The Voice Kids to najlepszy kandydat. Zdradziła nam, kogo sama widzi w roli reprezentanta Polski na tym prestiżowym konkursie organizowanym z myślą o najmłodszych i jak się okazuje nie jest to ostatecznie wykonawca hitu Jak gdyby nic. 

Roksana Węgiel o Marcinie Maciejczaku

Roksana Węgiel na ESKA Odwołuje Zimę na Dominikanie dała wyjątkowy koncert, który już zawsze będzie wspominać z wielkim sentymentem. Tuż po tym niezwykłym wydarzeniu zdradziła, kogo widzi w biało-czerwonych barwach podczas Eurowizji Junior, która - wiele wskazuje na to - odbędzie się w Polsce.

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - Dominikana

Roksana Węgiel to jedna z gwiazd naszej podróży na słoneczną Dominikanę. Razem z nami również Myku z Suchara Codziennego, Damian Kordas i Ola Ciupa. Obserwujcie ESKA.pl i bądźcie na bieżąco z tym, co dzieje się w Punta Cana!

Najnowsze