(h)OLA AMIGOS! Nauka tańca z mieszkańcem Dominikany i elektryzujący koncert Roxie!

2020-02-27 15:05 RW
OLA AMIGOS! Nauka tańca z mieszkańcem Dominikany i elektryzujący koncert Roxie!
Autor: Radio ESKA OLA AMIGOS! Nauka tańca z mieszkańcem Dominikany i elektryzujący koncert Roxie!

Dzień pełen przygód! Wszystko zaczęło się od Oli Kot wywijającej w rytm lokalnych utworów - w parze z Damianem Kordasem, czyli zwycięzcą Tańca z Gwiazdami. Później przeszliśmy do momentu kulminacyjnego, czyli ekskluzywnego koncertu Roksany Węgiel. Co się działo 26.02.2020 w Punta Cana?Obejrzyjcie wyjątkowe wideo - na ESKA.pl.

Ola amigos! ESKA kolejny raz odwołuje zimę i wysyła do Polski dużą dawkę pozytywnej energii! 26 lutego to dzień pełen atrakcji. Środę zaczęliśmy od nauki lokalnego tańca pod okiem instruktora z Dominikany. Jak wiadomo mieszkańcy tego kraju są mistrzami w salsie, muerenge czy bachacie, więc warto brać z nich przykład. Swoje umiejętności, pomimo tego, że wygrał Taniec z Gwiazdami, postanowił podnieść Damian Kordas. Popularny kucharz zaprosił na parkiet gwiazdę ESKI, Olę Kot i stworzyli znakomity, taneczny duet. Drugą atrakcją dnia był koncert najpopularniejszej gwiazdy młodego pokolenia, Roksany Węgiel. Artystka wyśpiewała 8 piosenek, a publiczność bawiła się doskonale. Nie zabrakło hitu Bunt, Żyj i Dobrze jest jak jest, które porwały publiczność do zabawy. Praktycznie na sam koniec wybrzmiał megahit Anyone I Want To Be, z którym Roxie wygrała Eurowizję Junior w 2018 roku. Zobaczcie podsumowanie dnia:

Roksana Węgiel to jedna z gwiazd ESKA Odwołuje Zimę. Na słoneczną i piaszczystą Dominikanę wybrali się również m.in. Myku z Suchara Codziennego, a także Damian Kordas. Za nami kilka dni dobrej zabawy, ale wszystko, co najważniejsze dopiero przed nami. Sprawdzajcie ESKA.pl, tu mnóstwo niespodzianek!

Najnowsze