Marcin Maciejczak ma dla fanów niespodziankę petardę! Co to będzie?

2021-10-19 10:03
Marcin Maciejczak
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Od wygranej Marcina Maciejczaka w The Voice Kids minęło już trochę czasu. Teraz nastolatek tworzy nowości i cały czas zaskakuje swoich fanów. Okazuje się, że wielkimi krokami nadchodzi petarda, która może zaskoczyć wszystkich. Czy będzie to trasa koncertowa? Sprawdźcie szczegóły.

Marcin Maciejczak ma dla fanów niespodziankę petardę! Co to będzie? Większość osób kojarzy Marcina Maciejczaka z muzycznego show dla dzieci The Voice Kids. Nastolatek pojawił się w trzeciej odsłonie programu i od samego początku zachwycił wszystkich. Swój wokal trenował pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego i zaszedł do wielkiego finału, a następnie dołączył do grona zwycięzców z poprzednich edycji, czyli do Roksany Węgiel i AniKi Dąbrowskiej. Po programie jego kariera w branży muzycznej zaczęła się na dobre. Nowe piosenki, teledyski, współprace, aż w końcu przyszła pora na studyjną, debiutancką płytę Tamte Dni. Co ciekawe, krążek nastolatka jest zamknięciem pewnego etapu w jego życiu. Czym tym razem zaskoczy nas Marcin Maciejczak? Okazuje się, że wielkimi krokami zbliża się niespodzianka związana właśnie z płytą młodego artysty. Czy będzie to trasa koncertowa? Internauci mają swoje przypuszczenia!

Marcin Maciejczak opowiada o tym komu ufa!

Marcin Maciejczak - niespodzianka z płytą Tamte Dni

Marcin Maciejczak często jest aktywny na Instagramie. To właśnie tam dzieli się z fanami wszystkim, co związane jest z jego karierą w branży muzycznej. Tym razem nastoletni artysta opublikował zdjęcie na czerwonym tle, na którym - jak stwierdzili internauci, przypomina greckiego Boga. Marcin podpisał fotografię w dość tajemniczy sposób, a mianowicie zdradził, że szykuje dla wszystkich niespodziankę związaną z płytą Tamte Dni. Co to będzie? Choć artysta nie zdradził więcej szczegółów, to wiemy że wszystko wyjaśni się jeszcze w tym tygodniu! Fani natomiast twierdzą, że będzie to trasa koncertowa lub teledysk do piosenki Obudź mnie, która znajduje się na krążku. Czy faktycznie tak będzie? Czas pokaże.

- Teledysk do utworu obudź mnie? Ja bardzo na to czekam więc byłoby fajnie

- Teledysk, trasa albo w sumie to nie wiem, ale wiem że będzie fajne 🛐🦖

- Z całego serca proszę o trasę koncertową 🥺❤️

- Obstawiam, że będzie to teledysk do "Obudź mnie" 😍

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze