Marcin Maciejczak jest dumny z tego sukcesu!. Fani sprawili mu ogromną radość!

Marcin Maciejczak zdradził, za kim tęskni! Młody wokalista znów czaruje głosem
Autor: Maciej Nowak Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak jest dumny z osiągnięć, jakie zdobywa jego najnowszy utwór Kaj wraz z klipem, a wszystko dzięki wiernym fanom! Młody wokalista postanowił za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękować im, za ten sukces, ponieważ to właśnie fanom go zawdzięcza! O co chodzi dokładnie? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!

Marcin Maciejczak dokładnie tydzień temu, czyli 22 października 2020 pokazał światu swój najnowszy singiel KajPiosenka ukazała się w sieci wraz z załączonym do niej teledyskiem i od razu zrobiła ogromne wrażenie na internautach. Fani oszaleli z zachwytu nad nowym kawałkiem młodego wokalisty, ponieważ jego muzyka trafia do młodego pokolenia, które nie wyobraża sobie muzyki bez piosenek, takich artystów jak Viki Gabor, Roksany Węgiel, Marcina Maciejczaka i wielu innych. To właśnie ci artyści wiedzą, jak poruszyć młode serca i trafić w ich emocjonalny punkt. Marcin Maciejczak zrobił to ponownie, kiedy opublikował nową piosenkę, która z każdym dniem stawała się coraz bardziej popularna. Utwór Kaj w ekspresowym tempie zgarnął 200 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube, a jak wiemy w dobie internetu to właśnie ten serwis jest wyznacznikiem wszystko, co najlepsze, najlepszych artystów i ich piosenek. Popularność tego hitu Marcin zawdzięcza jednak swoim fanom, ponieważ gdyby nie oni, piosenka nie rozbrzmiewałaby w uszach tysięcy innych osób!

Marcin Maciejczak dumny z tego sukcesu

Marcin Maciejczak cieszy się ogromnie z 200 tysięcy wyświetleń pod swoim najnowszym klipem do piosenki Kaj. Ten sukces artysta zawdzięcza swoim fanom, którym postanowił podziękować za pośrednictwem profilu na Instagramie. Nie musisz dziękować, bo po prostu na to zasłużyłeś. - piszą w odpowiedzi fani Marcina Maciejczaka.

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś
Najnowsze