Kuba Szmajkowski

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Kuba Szmajkowski zaśpiewał hit z Tik Toka w telewizji. Widzowie oszaleli z zachwytu!

2021-11-15 15:58

Były członek grupy 4Dreamers znowu to zrobił, jednak tym razem nie oczarował fanów w internecie, lecz w telewizji! Kuba Szmajkowski w nowym, popularnym programie, pojawił się jako gość specjalny i skradł całe show! To wszystko przez popularny kawałek z Tik Toka, który zaprezentował na scenie. Tego trzeba posłuchać!

Kuba Szmajkowski to obiekt westchnień niejednej nastolatki. Artysta idzie przez branżę muzyczną niczym burza i choć początkowo wszyscy poznali go w The Voice Kids, to nie trzeba było długo czekać, żeby na dobre wszedł na muzyczne tory wielkiego świata. Kuba razem z kolegami z programu - Tomkiem Gregorczykiem, Mateuszem Gędek i Maksymilianem Więckowskim, założyli boysband 4Dreamers i spełniali swoje marzenia. Niestety na początku 2021 roku ich drogi się rozeszły, a każdy z chłopaków poszedł w swoją solową stronę. Choć fani chłopaków martwili się, że słuch o nich zaginie to nic z tych rzeczy! Każdy radzi sobie znakomicie i nadal spełniają swoje marzenia. Kuba Szmajkowski pokazał niedawno światu swój nowy numer Nieskończone, który już w dniu premiery został okrzyknięty hitem. Oprócz tego nagrał razem z Sarą James piosenkę do filmu Czarny Młyn i wystąpił na wielkiej scenie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Augustowie. Niedawno jednak, fani ponownie mogli go oglądać w telewizji, a dokładnie w nowym show dla dzieci You Can Dance - Nowa Generacja. Sprawdź co tam się działo!

Dawid Kwiatkowski - piosenka Nieważne PIERWSZY RAZ na żywo w ESKA LIVE

Kuba Szmajkowski zaśpiewał hit z Tik Toka w telewizji

Kuba Szmajkowski był gościem specjalnym w najnowszym programie telewizyjnym dla dzieci You Can Dance - Nowa Generacja. Artysta pojawił się dokładnie w niedzielnym odcinku 13 listopada o godzinie 17:15 na antenie Telewizyjnej Jedynki. Kuba jak zawsze błyszczał na scenie, jednak tym razem miał na sobie spodnie oraz katanę w niebiesko-biały wzór, niczym niebo! Zaprezentował się wszystkim z piosenką, która jest totalnym hitem w muzycznej aplikacji Tik Tok. Mowa o kawałku Justina Wellingtona i Small Jama - Iko Ika (My Bestie). Co ciekawe, Kuba Szmajkowski zaśpiewał tę piosenkę również podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 w Augustowie. Na razie urywki z jego występu w You Can Dance, dostępne są tylko na jego prywatnym Instagramie, w relacji InstaStories. Być może również niebawem cały występ pojawi się na kanale YouTube Bądźmy Razem TVP. Tego trzeba posłuchać!