Marcin Grajoszek z Hotel Paradise 3 zachwycił widzów. Już przed programem miał setki fanów

2021-02-23 9:55
Marcin Grajoszek
Autor: x-news, screen z YouTube/TVN7

Trzecia edycja Hotelu Paradise wystartowała na dobre. Podczas pierwszego, premierowego odcinka, widzowie mieli okazję poznać nowych uczestników, Jednym z nich jest Marcin Grajoszek, który od razu wpadł w oko wielu internautkom. Jak się okazuje, mężczyzna już przed programem miał setki fanów, ponieważ jego ogromną pasją jest śpiewanie!

Marcin Grajoszek z Hotel Paradise 3 zachwycił widzów. Już przed programem miał setki fanów! Jeśli jesteście sympatykami reality show Hotel Paradise, to mamy dla Was miłą ciekawostkę. W poniedziałek 22 lutego wystartowała kolejna, trzecia odsłona uwielbianego przez widzów egzotycznego programu. Tym razem uczestnicy walczą o miłość i pieniądze nie na Bali, lecz na malowniczym Zanzibarze. Podczas premiery widzowie mogli zobaczyć najpiękniejsze widoki, luksusowy hotel, ale także poznać nowych uczestników. Jednym z nich jest oczywiście Marcin Grajoszek, który podczas swojej wizytówki przykuł uwagę niejednej osoby. Skąd to wiemy? Otóż podczas jego prezentacji wylało się morze pozytywnych słów na oficjalnym Instagramie telewizyjnego show.

Marcin Grajoszek skradł serca wielu dziewczyn przed telewizorami przez swój błysk w oku, historię o poprzednim 9-letnim związku, ale także przez urok osobisty. Jak się również okazało, uczestnik Hotelu Paradise 3 z wykształcenia jest dietetykiem, ale dodatkowo ma na swoim koncie karierę w modelingu i ogromny talent do muzyki! Jesteście ciekawi jak śpiewa?

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Marcin Grajoszek zachwyca głosem!

Marcin Grajoszek to uśmiechnięty 24-latek z Opola. Znajomi mówią na niego Groszek i co ciekawe, od 17 roku życia zajmuje się modelingiem. Uwielbia sport i oczywiście jak większość mężczyzn gra w piłkę nożną, koszykówkę, a nawet biega, skacze na skakance i uprawia kalistenikę. Choć z wykształcenia jest dietetykiem i kocha gotować, to ma w sobie również ogromną smykałkę do muzyki, a swoim głosem zachwyca internautów nie od dziś! Śpiewanie to jego największa pasja, a w dodatku sam pisze teksty i gra nawet na gitarze. Jeśli chcecie usłyszeć jego głos i przekonać się na własnej skórze, jak Groszek wczuwa się w delikatne rytmy, możecie zobaczyć i posłuchać jego nagrań na Instagramie. Uczestnika Hotelu Paradise 3, znajdziecie w aplikacji pod nazwą @marcin_grajoszek. Będziecie zachwyceni - jego głos to miód na uszy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze