Marcin Dubiel został raperem?! W klipie pokazał nieznane nagrania z dzieciństwa

2020-12-02 16:38 Ewelina Kulasza
Marcin Dubiel został raperem?! W klipie pokazał nieznane nagrania z dzieciństwa
Autor: Screen z YouTube/Marcin Dubiel Marcin Dubiel został raperem?! W klipie pokazał nieznane nagrania z dzieciństwa

Popularny youtuber Marcin Dubiel rapuje i to nie jest żart! W sieci pojawiła się nie tylko sama piosenka chłopaka, ale również klip, który może nawet wzruszyć. To nie tylko smutne kadry, które idealnie komponują się z tekstem piosenki, ale także sentymentalne wspomnienia Marcina z jego dzieciństwa. Musicie to zobaczyć i posłuchać, jak rapuje w rytm Justina Biebera!

Marcin Dubiel - nowa piosenka. Ten kto zobaczył najnowszy materiał na kanale Marcina Dubiela, mógł być w lekkim szoku. Jak się okazuje, jeden z popularniejszych youtuberów w naszym kraju nagrał piosenkę pod melodię najnowszego hitu Justina Biebera - Lonely, a w dodatku stworzył do niej niecodzienny teledysk. O Marcinie Dubielu było głośno nie tylko poprzez projekt z ekipą Team X, ale także przed i po pojedynku na ósmej gali Fame MMA. Youtuber w oktagonie 21 listopada, zmierzył się z kolegą po fachu - Kacprem Błońskim. Walka chłopaków była walką wieczoru, dlatego kiedy stanęli przed sobą twarzą w twarz, zrobiło się naprawdę gorąco. Jednogłośną decyzją sędziów, po trzech stoczonych walkach, zwycięzcą został Blonsky.

24 godziny po Fame MMA 8, ponownie zrobiło się głośno o Marcinie Dubielu. Chłopak nagrał materiał wideo, w którym pokazał momenty ze sportowego wydarzenia. Internauci zachwycili się jego szczerością i tym, że podszedł do tej sytuacji z klasą. Teraz specjalnie dla swoich widzów nagrał kawałek w którym rapuje w rytm hitu Biebera - Lonely, a w dodatku pokazuje w klipie nieznane nagrania z dzieciństwa. Musicie to zobaczyć!

Marcin Dubiel rapuje - szykuje się nowy hit?

Marcin Dubiel zaskoczył wszystkich internautów! Podzielił się na YouTube własną interpretacją najnowszej piosenki Justina Biebera - Lonely. Co ciekawe, utwór powstał między innymi we współpracy z Michałem Nerwusem, który przez dłuższy czas tworzył SzpaRapy z dwoma youtuberkami - Natalią Szymaniec i Karoliną Pielesiak z kanału Szparagi. Marcin Dubiel w swoim kawałku rapuje w rytm hitowego kawałka. Z jego ust brzmią słowa na temat przeszłości, a także tego, że nie żałuje błędów, lecz czasem czuje się jak zero. W tle słychać chórki, które jak możemy dowiedzieć się z opisu pod klipem, wykonuje Gabriela Kowalewska. Jak można zauważyć, internauci wręcz oszaleli na punkcie wykonania Dubiela:

- Szacun Marcin mega klimat nuty

- Marcin to jest pięknie zaśpiewane, a przesłanie jeszcze lepsze

- Ogólnie wartościowa nutka. Wiele uczy o życiu i ludziach

- Teraz piosenka "Lonely" będzie kojarzyć mi się tylko z Tobą

- W końcu coś porządnego i to od YouTubera, propsy!

- Bardzo emocjonalna piosenka chciałbym pogratulować stworzenia takiego czegoś :) To nie piosenka to coś więcej

Poniżej możecie posłuchać, jak youtuber Marcin Dubiel poradził sobie w nowej roli. Czy jego interpretacja Lonely po polsku, stanie się nowym hitem na YouTube? Wyświetlenia ciągle idą w górę!

Czy sprzątanie mieszkania odchudza? | ESKA XD - Fit vlog #5
Najnowsze