Marcin Dubiel szczerze o Lexy

i

Autor: Screen z YT: Marcin Dubiel/ niewygodne pytania..., Lexy Chaplin/co myśle o natsu

Marcin Dubiel wyznał gorzką prawdę o Lexy? Te słowa mogą ją rozwścieczyć!

2023-03-20 9:54

Na temat relacji Lexy i Marcina Dubiela cały czas jest głośno. Influencerzy nieustannie są proszeni, zarówno przez fanów jak i dziennikarzy, o skomentowanie ostatnich wydarzeń z życia swojego ex partnera. Tym razem Dubiel zdecydował się odnieść do hejtu, który w ostatnim czasie spada na Lexy. Te słowa mogą ją naprawdę zaboleć.

Marcin Dubiel i Lexy, pomimo tego, że od kilkunastu miesięcy nie są już parą, nieustannie pozostają na językach wielu. Ich płomienny romans na stałe wpisał się w świat influencerów. Choć Dubiel obecnie jest związany z Natsu i, jak wielokrotnie podkreślał, chce z nią budować wspólną przyszłość, to echa jego byłego związku nie cichną. Teraz Marcin Dubiel wyznał gorzką prawdę na temat Lexy. Chłopak Natsu odniósł się do hejtu, który w ostatnim czasie spadł na jego byłą partnerkę. Jego słowa mogą rozwścieczyć nie tylko fanów influencerki, ale także samą Lexy. Dubiel zdecydowanie nie przebierał w słowach. Przyznał, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, skąd pojawiło się tak wiele krytycznych słów w jej kierunku. Podkreślił również, że jest ciekaw, w jaki sposób sobie z tym poradzi.

Lexy w ogniu krytyki. Fani wytykają jej nieprofesjonalizm

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Marcin Dubiel szczerze o Lexy

Marcin Dubiel o hejcie na Lexy wypowiedział się podczas gali High League 6. Influencer został zapytany o to, czy zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele negatywnych opinii pojawiło się w ostatnim czasie na temat jego byłej dziewczyny.

Doskonale to rozumiem. (...) I tak stosunkowo późno to przyszło, tak mi się wydaje.

Dubiel przyznał również, że będąc osobą rozpoznawalną należy zdawać sobie sprawę z tego, że każde potknięcie będzie szeroko komentowane. Szczególnie, jeśli ktoś zdecyduje się robić głupie rzeczy.

Czy to jest zasłużone czy nie.... Wydaje mi się, że trzeba podejść to każdej z tych rzeczy z osobna i wtedy sobie odpowiadać na to pytanie. Pewnie za niektóre rzeczy jest to zasłużone, za niektóre mniej. (...) Jestem ciekawy tego, jak ona sobie z tym poradzi. Chociaż no, jeśli jesteś infulencerem i trafiasz do szerokiego grona odbiorców, no to musisz się liczyć z tym, że prędzej czy później to nadejdzie. Szczególnie, jeśli robisz głupie rzeczy.

Marcin Dubiel szczerze o Lexy. Zdradził, czy chciałby do niej wrócić

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE