Lexy

i

Autor: Screen z YT: Lexy Chaplin/kończymy to

Lexy w ogniu krytyki. Fani wytykają jej nieprofesjonalizm

2023-03-13 15:33

Ogromna wpadka wizerunkowa - tak fani określają zakończenie jednego z "największych projektów życiowych" Lexy. Choć influencerka podkreślała, że przedsięwzięcie jest dla niej ogromnie ważne i stara się zorganizować wszystko najlepiej jak potrafi, to widzowie nie zostawiają na niej suchej nitki. Na Lexy spadła ogromna fala krytyki.

Najnowsze wpadki Lexy bardzo nie spodobały się jej widzom. Social media influencerki zalała fala negatywnych komentarzy. Fani wytykają Lexy brak profesjonalizmu, nieprzygotowanie oraz udostępnienie danych wrażliwych. Jej "najważniejszy projekt" od samego początku budził ogromne kontrowersje zarówno wśród widzów jak i pozostałych influencerów. Jednak to właśnie jeden z ostatnich etapów dolał oliwy do ognia. Według wielu osób Lexy Chaplin, podczas relacji na żywo, zachowywała się w bardzo nienaturalny sposób tak, jakby sama nie do końca wiedziała co ma robić. Sporo osób uważa też, że nie znała zasad własnego projektu, co czyni ją niewiarygodną. Widzowie uważają, że etap wyłaniania zwycięzców jest jej poważną wpadką wizerunkową, z której długo będzie musiała się tłumaczyć.

Friz z mocnym apelem do widzów T5M. "Możecie mnie obwiniać"

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Lexy - USA

Wpadka Lexy jest szeroko komentowana. Fani zarzucają jej nieprofesjonalizm i brak przygotowania, ale także publikowanie danych wrażliwych niepełnoletnich osób. Influencerka, w trakcie kontaktowania się ze swoimi fanami, kilkukrotnie pokazała ich numery telefonów. Część widzów postanowiła spróbować się z nimi skontaktować, przez co osoby, które wygrały, w ciągu kilku minut, dostały kilkanaście SMSów oraz połączeń z nieznanych numerów. Fani przyznają, że to jedna z największych wpadek Lexy, która może mocno odbić się na jej dotychczasowym wizerunku.

organizacja, promocja, realizacja totalna gleba

ta organizacja w ogole byla tragiczna, lexy zapowiadala to tak oficjalnie itp a wyszlo TRA-GI-CZNIE.

jezu jaki ten live Lexy jest nie ogarnięty, nie zorganizowane jest to wszystko jakieś randomowe przedmioty żeby dać dobry vibe ale coś nie wyszłoXDDDD, sama lexy nie wyglada i nie brzmi jakby była w 100% zadowolona z tego wszystkiego

Materiał z transmisji, który szybko został zdjęty z YouTube, zdobył ponad 6 tysięcy łapek w dół.

Tak kiedyś wyglądała Hania z Genzie. Wyciekło archiwalne nagranie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE