Marcin Dubiel płacze po walce! Jego film poruszył cały YouTube!

Marcin Dubiel
Autor: Screen z YT: A miało być tak pięknie... / Marcin Dubiel

Marcin Dubiel płacze po walce! Jego najnowsze wideo, które trafiło do serwisu YouTube poruszyło widzów do łez i pokazało youtubera przed walką Fame MMA 8, jak i zaraz po niej. Jakie emocje towarzyszyły Marcinowi po przegranej i dlaczego jego najnowszy film wywarł tak ogromne wrażenie na fanach? Więcej o tym na ESKA.pl!

Marcin Dubiel umieścił wzruszający film na swoim kanale na YouTube, w którym pokazał ostatnie 24 godziny przed, jaki po walce w Fame MMA 8. Dla przypomnienia ósma edycja sportowego wydarzenia odbyła się 21 listopada 2020 roku, a emocje po walkach jeszcze nie opadły. Marcin Dubiel zadebiutował w oktagonie, a jego przeciwnikiem był jego były przyjaciel Kacper Błoński. Jeszcze jakiś czas temu tych dwóch popularnych polskich influencerów trzymało się ze sobą prywatnie, jednak od dłuższego czasu ich relacja w ogóle nie przypomina przyjaźni, ani nawet dobrej znajomości. Co więcej, Marcin oraz Kacper mają miedzy sobą wiele nierozwiązanych konfliktów, które próbowali wyjaśnić na ringu. Mimo zaciętej i wyrównanej walki Marcin Dubiel przegrał, jednak zrobił to w bardzo eleganckim stylu. Fani do tej pory nie mogę nadziwić się, jak profesjonalnie podszedł do walki i jak bardzo do serca wziął sobie okres przygotowawczy. Chłopak opublikował na swoim kanale na YouTube film, w którym pokazał Fame MMA 8 z własnej perspektywy, a sam materiał składa się zarówno z momentów przed walką oraz po jej zakończeniu.

Marcin Dubiel mistrzem polskiego YouTube’a

Być może Marcin Dubiel przegrał na Fame MMA 8 z Kacprem Błońskim, jednak to właśnie on jest twórcą, który doskonale wie, jak stać się mistrzem polskiego YouTube’a. Marcin opublikował film, który zaledwie dzień po publikacji zyskał niespełna milion wyświetleń oraz wylądował na pierwszym miejscu na karcie na czasie. 

Najnowsze