Marcin Dubiel oświadczył się Lexy Chaplin?! Wyznanie youtuberów zaskoczyło internautów!

2021-10-12 10:52

Relacja Marcina Dubiela i Lexy Chaplin interesuje w ostatnim czasie bardzo dużo osób. To wszystko przez wzloty i upadki, których doświadczają youtuberzy i o których było cały czas bardzo głośno. Teraz ta dwójka zdecydowała się wyjawić wszystkim prawdę, a ich wideo króluje na pierwszym miejscu karty YouTube na czasie. Czy Marcin oświadczył się Lexy?

Marcin Dubiel oświadczył się Lexy Chaplin?! Wyznanie youtuberów zaskoczyło internautów! Relacja Marcina Dubiela i Lexy Chaplin jest bardzo intensywna, aż momentami ich fani nie mogą za tym wszystkim nadążyć. Jeszcze kilka miesięcy temu para głośno mówiła o swoim rozstaniu, jednak dzisiaj coraz częściej można zobaczyć na ich social mediach, że ta relacja nabiera wielu kolorowych barw. Widoczne jest wsparcie, które mocno rozczula internautów, ale także uśmiech, który pojawia się zarówno na twarzy Lexy jak i Marcina Dubiela. Fani youtuberów znanych z Teamu X zaczęli coraz bardziej zastanawiać się, czy jednak między tą dwójką ponownie nie narodziła się miłość. Niektórzy zaczęli zarzucać im nawet, że robią wszystko pod publikę i tylko nakręcają swoich fanów. Teraz Lexy i Marcin zdecydowali się wyjawić całą prawdę. Czy doszło do zaręczyn?

Daria w ESKA Live zaśpiewała megahity i premierowy utwór [ZAPOWIEDŹ]

Czy Marcin Dubiel i Lexy Chaplin są parą?

Choć jeszcze parę miesięcy temu Marcin Dubiel i Lexy Chaplin nie mieli ze sobą kontaktu, to niedawno ich relacje mocno się poprawiły. Youtuberzy zdecydowali się opublikować wideo na YouTube, które króluje na pierwszym miejscu karty na czasie, w którym poruszyli kwestie dotyczące ich relacji. Opowiedzieli między innymi o tym, że Marcin Dubiel zdał sobie sprawę będąc w Meksyku że kocha Lexy. Kiedy wrócił chciał to wszystko naprawić i nawet się jej oświadczył. Dziewczyna nie przyjęła wtedy jego zaręczyn, jednak ich relacja powoli zaczęła ponownie nabierać barw. Lexy wyznała, że czuje się bardzo dobrze w towarzystwie Marcina, wie że zawsze może na niego liczyć i dodała nawet, że wcale się nie kłócą, a youtuber chodzi z nią od trzech miesięcy co niedziele do kościoła. Oprócz tego dziewczyna powiedziała, że Marcin jest dla niej bardzo ważny, jednak boi się związku z nim ponieważ już raz im nie wyszło.

Ty jesteś serio bardzo bardzo bardzo ważny dla mnie Marcin. Am... Ja boję się bardzo związku z tobą, bo wiem że to już nie wyszło nam i podoba mi się to że teraz nam fajnie idzie i nie chcę tego psuć i nie wiem w sumie do czego my dążymy, nie jesteśmy na razie w związku. Jest fajnie, czasami się zachowujemy jakbyśmy byli w związku, (...) ale na razie nie kładłabym na tym żadnej łatki.

Marcin Dubiel po wyznaniu Lexy odpowiedział, że spędzają ze sobą czas oraz że często mówi Lexy że ją kocha. Dziewczyna natomiast dodała, że nie odpowiada mu na to, bo jeszcze się boi. Jak widać pomiędzy Lexy i Marcinem jest na razie wielka przyjaźń. Co wyniknie z tego dalej? Czas pokaże, jednak dużo osób trzyma kciuki za dwójkę youtuberów. A Wy chcielibyście, żeby Lexy i Marcin do siebie wrócili? Koniecznie dajcie znać w sondzie poniżej, jakie jest Wasze zdanie na ten temat.

Sonda
Czy Lexy Chaplin i Marcin Dubiel powinni być parą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze