Friz ocenił Matę. Powiedział jasno, co sądzi o młodym raperze!

2021-10-11 16:16
Friz
Autor: Daniel Szura

Friz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Obserwują go miliony osób i może pochwalić się ogromnymi zarobkami. W swoich mediach społecznościowych lubi dzielić się swoimi przemyśleniami. Teraz wypowiedział się na temat Maty, jednego z najpopularniejszych polskich raperów. Co uważa na jego temat?

Friz ocenił Matę. Powiedział jasno, co sądzi o młodym raperze! Friz to prawdziwa gwiazda polskiego internetu. Większość jego fanów uważa, że niczego mu nie brakuje i ma życie idealne. Pieniądze, podróże, popularność, przyjaciele - to marzenie wielu osób. Karol Wiśniewski - bo to jego prawdziwe imię i nazwisko - jest też wyznacznikiem trendów i wiele osób liczy się z jego zdaniem. Wiele osób jest ciekawych, co sądzi na temat innych gwiazd. Ostatnio Friz wypowiedział się na temat Maty, młodego rapera, który w ostatnim czasie odnosi niesamowite sukcesy. Jak się okazuje, głowa słynnej Ekipy jest jego wielkim fanem! - Mega się jaram, że mamy w Polsce Mate, przecież to jest totalny król - napisał na swoim profilu na Twitterze.

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Ekipa Friza - płyta

Warto zaznaczyć, że Friz także wkroczył na rynek muzycznych. Słynna grupa influencerów postanowiła wydać amatorską płytę pod tytułem Sezon 3. Krążek sprzedał się w ogromnym nakładzie. Można na nim znaleźć takie piosenki jak 3Kipa, Napad na bank, Zaebyście czy Zygzak.

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze