Marcin Dubiel chce być polskim Justinem Bieberem?! Nagrał swoją wersję Lonely

Marcin Dubiel został raperem?! W klipie pokazał nieznane nagrania z dzieciństwa
Autor: Screen z YouTube/Marcin Dubiel Marcin Dubiel został raperem?! W klipie pokazał nieznane nagrania z dzieciństwa

Marcin Dubiel polską wersją Justina Biebera? Youtuber wydał piosenkę Lonely w swoim wykonaniu i zgarnął nią same sukcesy! Co takiego osiągnął zaraz po wrzuceniu swojego coveru? Zobaczcie sami już teraz!

Marcin Dubiel polskim Justinem Bieberem? Takie komentarze zaczęły pojawiać się, zaraz po tym jak popularny youtuber umieścił na swoim kanale cover piosenki Justina, która nosi tytuł Lonely. Marcin Dubiel dokładnie 2 grudnia 2020 opublikował w sieci własną wersję hitu Justina Biebera i zgarnął dzięki niej same sukcesy. Bardzo szybko pomysł youtubera okazał się być strzałem w dziesiątkę, ponieważ jego piosenka raptem w jeden dzień od publikacji zebrała niespełna milion wyświetleń, a także została doceniona przez samą platformę YouTube. Influencer ostatnimi czasy bardzo utożsamia się z hitem wokalisty, do tego stopnia, że ostatnio postanowił nawet wyjść do tego utworu na Fame MMA, w którym brał udział. Marcin publikując własną wersję utworu Lonely załączył do niej także teledysk, który wzruszył fanów do łez i pozwolił im jeszcze bardziej zrozumieć uczucia youtubera. Pod klipem pojawiło się niespełna 13 tysięcy komentarzy, co jest dla twórcy kolejnym powodem do dumy!

Marcin Dubiel na 1 miejscu na karcie na czasie 

Piosenka Marcina Dubiela została doceniona nawet przez sam serwis YouTube, ponieważ znalazła się na pierwszym miejscu na karcie na czasie. Wyświetlenia pod klipem rosły w tak gigantycznie szybkim tempie, że platforma nie mogła przejść obok tego wideo obojętnie.

Najnowsze