Marcelina Albrycht

i

Autor: Screen z YT: Marcelina Albrycht - „Moja i Twoja nadzieja” - Przesłuchania w ciemno | The Voice Kids Poland 6/The Voice Kids Poland

The Voice Kids

Marcelina Albrycht urzekła trenerów The Voice Kids. To wykonanie wywołuje ciary na skórze!

2023-04-02 13:03

W ostatnim odcinku Przesłuchań w ciemno Marcelina Albrycht zrobiła najprawdziwszą furorę. Młoda wokalistka zaśpiewała kultową piosenkę, która otworzyła jej drzwi do programu. Trenerzy byli zachwyceni jej wykonaniem, w końcu ukazała utwór w zupełnie innym wydaniu. Do czyjej drużyny postanowiła dołączyć?

Za nami ostatni odcinek Przesłuchań w ciemno. Nie da się ukryć, że był on równie emocjonujący, co poprzednie! Jedną z uczestniczek, które dały najprawdziwsze show, okazała się Marcelina Albrycht. Nastolatka zaśpiewała prawdziwą klasykę! Jest to jeden z najsłynniejszych polskich numerów. Dziewczynce udało się pokazać zupełnie inne oblicze tej piosenki. Nic dziwnego, że trenerzy od razu zwrócili na nią uwagę. To fantastyczne wykonanie zapewniło jej miejsce w drużynie jednego z nich. Dzięki temu ma szansę zawalczyć o nagrodę główną, a także stać się gwiazdą na miarę Roksany Węgiel, Viki Gabor czy Sary James!

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Trenerzy śmieją się z sylwetki Dawida Kwiatkowskiego. Nie przeoczyli jego metamorfozy!

Marcelina Albrycht w The Voice Kids

Marcelina Albrycht zachwyciła swoim wykonaniem "Moja i Twoja nadzieja". Po usłyszeniu jej pięknego głosu, wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele, aby móc powitać ją w swojej drużynie. Przede wszystkim zauważyli, że jej wersja była zupełnie inna od oryginału. Dziewczynka poszukuje swojego stylu już na tak wczesnym etapie!

ZOBACZ TAKŻE: CLEO - nago, chłopak, wzrost, bez makijażu, wiek, obrazy, Eurowizja, rodzina, tatuaże

Dla mnie ten utwór był zawsze emocjonalny, pełen fajnej energii. Ty dodałaś jeszcze coś od siebie. Nie zaśpiewałaś tego standardowo. Namalowałaś go swoimi farbami. Już na tym etapie szukasz siebie i to jest duży krok do przodu - powiedziała Cleo.

Marcelina zaśpiewała ten utwór po swojemu, ale nie przekombinowała go. Sprawiła, że otrzymaliśmy oryginalną linię melodyczną, ale również oryginalną Marcelinę. Utwór był doskonale wyważony i wspaniale zinterpretowany - podsumował Dawid Kwiatkowski.

Marcelina Albrycht - w czyjej jest drużynie?

Po występie nastolatki wszyscy trenerzy byli zachwyceni. Dziewczynka musiała jednak zadecydować, pod czyimi skrzydłami będzie szlifować swój talent. Choć wybór nie był prosty, podjęła decyzję, iż dołączy do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Tym samym stała się jedną z ostatnich uczestniczek, które zasiliły jego team. Już w następnych odcinkach będzie walczyć o swoje miejsce w programie, podczas kolejnego etapu!

Sonda
Podobał Ci się występ Marceliny Albrycht?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE