Maneskin - kontrowersyjny teledysk do I Wanna Be Your Slave. Ta scena szokuje!

2021-07-14 16:10 AR
Maneskin - rockowy zespół, który podbija Europę
Autor: Gabriele Giussani (EBU)

Maneskin to aktualnie jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych na całym świecie. Niedawno udało im się podbić najważniejsze rankingi oraz wiele stacji radiowych. Teraz przygotowali nowy prezent dla swoich fanów. Zaprezentują teledysk do piosenki I Wanna Be Your Slave. Dostępny jest już zwiastun, który wywołał wiele kontrowersji.

Maneskin niespodziewanie stali się wielkimi gwiazdami. Zaledwie 3 miesiące temu włoski zespół rockowy wygrał 65. Konkurs Piosenki Eurowizji w Rotterdamie, a już znani są nawet poza Europą. Ich eurowizyjny kawałek Zitti e buoni stał się hitem, ale jeszcze większy sukces odniosły inne piosenki. Na pierwszym miejscu światowej listy aplikacji Spotify znalazł się cover ich piosenki Beggin'. Innym numerem, który odniósł sukces jest I Wanna Be Your Slave. Z tego powodu Maneskin postanowili nakręcić teledysk do tego utworu. Pojawiły się już zdjęcia oraz zwiastun i już wiadomo, że będzie to kontrowersyjne nagranie. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć Damiano w damskiej bieliźnie. Z kolei na trailerze teledysku basistka Victoria pluje na perkusistę Ethana. Premiera teledysku odbędzie się w czwartek 15 lipca.

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Maneskin - I Wanna Be Your Slave

I Wanna Be Your Slave to trzeci singiel z płyty Teatro d'ira Vol. 1, którą Maneskin wydali 19 marca 2021 roku. Pierwszym singlem była piosenka Vent'anni, a drugim eurowizyjne Zitti e buoni. Piosenka I Wanna Be Your Slave stała się światowym hitem. W Polsce od prawie trzech miesięcy utrzymuje się w pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych piosenek na Spotify.

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.

Najnowsze